[]

WhatsApp Sorusu

Değerli arkadaşlar, bi arkadaşın telefon numarasını aldım ancak kendisini whatsapp listesinde göremiyorum. Acaba kendisi beni engellediği için mi? Ki böyle bir şey pek mümkün değil. Yoksa default olarak başkaları goremesin seçeneği mi var?
 
Whatsapp'i yoktur?


  • fakyoras  (04.07.16 22:24:33) 
Yenile diye seçenek var, onu yaparsan düzelir.

Engelleseydi profil fotoğrafsız bir hesap görürdün.
  • Adramelekhh  (04.07.16 22:31:48 ~ 22:32:01) 
Whatsapp var ya gözümle gördüm. ve yenile dedim ama göremiyorum. Çok ilginç değil mi?


  • qui gon  (04.07.16 22:57:28) 
Bazen takılıyor öyle ya, gelir o bir süre sonra merak etme.

Numarayı yanlış almış olabilir misin?

Bu kadar telaş yaptığına göre sadece bir arkadaş değil herhalde. sadsad

En kötü "bende çıkmıyorsun bir mesaj at da düzelsin" filan de.
  • Adramelekhh  (04.07.16 22:59:04 ~ 22:59:26) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.