Yarın Fethiye'ye gitmek istesem...

Nerede kalabilirim? Çok param yok ve bi yere gitmeme kararı almıştım. Ama deniz özlemine dayanamadım. Fethiye'ye daha önce hiç gitmedim, bilmiyorum oraları. Temiz bi sahile günlük olarak yürüyerek gidip gelecek mesafede kalacak uygun fiyatlı bi yer var mı? Fethiyede yoksa genel olarak başka bi yerin tavsiyesini de alırım. Muğla, Antalya, İzmir vs...

yürüyerek bir sahile gidecek mesafede uygun fiyatlı yer Fethiye için zor, uygun fiyatlı yerleri ovacık tarafında bulabilirsiniz, ancak denize minibüsle ulaşmanız mümkün olur. Haricinde çadır kampı tavsiye edebilirim isterseniz, hem fiyat uygun olur, hem de deniz çok çok yakın :)

  • dostlarorkestrasi  (04.07.16 15:39:39)
Peki duş vb. ihtiyaçlar için kullanabileceğimiz alanlar var mı kamp yaparsam?

  • legendwaitforitdary  (04.07.16 15:50:06)
fethiyede merkezde marina olduğu için kimse denize girmez. araba dolmuş ile 10-15 dk mesafede cillop gibi bir sürü koy var. otel beyaz çiçek var mesela otogarın hemen karşısı. geceliği 50 lira falan. klimalı oda merkezin dibi. önünden koylara dolmuş geçer. kamp yeri bilmiyorum. kayınvalide evdeki eşyaları alabilseydi airbnb'den evini kiraya verecektik onun. artık seneye :D

  • ayiadam  (04.07.16 16:10:46)