[]

Susam kadar kene olur mu?

Sabah uyanır uyanmaz elimi enseme attım, susam kadar siyah bir böcek çıkardım. 3 gündür dışarı çıkmamıştım, pencerenin yanında uyuyorum. O büyüklükte kene var mı? Annem enseme baktı ama kalmış bir şey göremedi.

Vücut şekli kene gibi değildi hiç.


 
nerde böcek fotosunu falan koysan? sanmıyorum kene olacağını ya.


  • baharat  (04.07.16 10:02:21) 
Ya susam kadar olmaz, bacakları kısaydı hem filan dedim ama küçüklerinin fotoğraflarına benziyor. Hayvanı attım bir yere, arayayım.

Odanın ücra bir köşesinden almaya çalıştım cımbızla ama fırladı kayboldu bir yerlere. Susam kadar, siyah, kısa çok bacaklı bör becek. Kafasında kenelerin vücuda daldırdığı şeyden yok, bacaklar güçsüz, çıkardığım yerde kan yok.
  • Adramelekhh  (04.07.16 10:04:06 ~ 10:13:56) 
Nerede oldu bu? Tokat civarında değilsen rahat ol.


  • antikadimag  (04.07.16 12:07:33) 
Değilim.

Yara yok, bölgede kızarıklık yok. Ben de pek takmadım o yüzden. Teşekkürler.
  • Adramelekhh  (04.07.16 12:12:23) 
Zaten kene olsa elini atmakla gelmeZdi hemen, yapisirdi. Baska bi bocektir.


  • red g  (04.07.16 13:22:09) 
Sıcradıysa pire olabilir.


  • sl78  (04.07.16 13:33:01) 
Pire için susam büyüklüğü fazla değil mi? Sıçramadı ben cımbızla alırken fizik kanunlarının bana küçük bir suck it deyişiydi diye düşünüyorum.

Zaten hayvan attığım yerde ters kıvranıyordu hala hiçbir şey yapmaya mecali yoktu.
  • Adramelekhh  (04.07.16 13:48:06) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.