Eve temizlikçi tutmak

Merhaba,

2 odalı, en az 3-4 aydır temizlenmemiş, çok ağır pis, kıyafetlerin hepsi ortalığa dağılmış, bulaşıkları küflenmeye yüz tutmuş...

Daha fazla tarif etmeye lüzum yok sanırım. Böyle bi evi temizletmek istiyorum ama temizlikçiyi nasıl bulurum bilemiyorum. Nette bir kaç site gördüm ama güvenemedim. Güvenilir + bütün işi 1 gün içerisinde halledebilecek temizlikçi kadın ya da temizlik firması önerisi arıyorum.

Mahallenizde apartman gorevlileri varsa onlara sorun, cogunun esi temizlige gider. Hatta bazen kendileri de agir isleri yapmaya gelebiliyor.

  • red g  (03.07.16 18:09:48)
Evi hem temizletmek hem toplatmak istiyorsun.
Bence 2 kadin al, tek gunde bitmeyebilir. Bulasik vakit alan bir sey.

Bir de o kadar pis ev icin baya para vermen gerekir:/

Bir de red g+1.
Apartman gorevlilerine sorabilirsin.
  • kuehles blondes  (03.07.16 18:11:44)
armut uzerinden tutarsaniz SAKIN ama SAKIN "site komisyon aliyor buradan reddeder gibi mesaj atin ama telefonda anlasalim" tekliflerini kabul etmeyin. evimin anasini belleyip giden bir ekip oldu bir halt da yapamadim.

  • redlinetheturk  (03.07.16 18:20:02)
1 gunde bitmez o
Bitiririm diyen olursa 3-4 aylik kirliden 2 aylik kirliye duser o kadar. Dip bucak temizlik yapilmasi lazim. Min 2 gun

  • la noix  (03.07.16 18:29:05 ~ 18:29:43)
Baya paradan kasıt nedir arkadaşlar?

Armut.com'u tavsiye ediyorsanız oradan söyleyeceğim.
  • niyeti bozuk http nesnesi  (03.07.16 19:00:22)
Isin piyasasi normal evler icin gunluk 120-140 istmbul icin. Ama bu dedigim normal kirli evler, haftalik gelenler

  • la noix  (03.07.16 19:20:59)
armuttan söyledim memnun kaldım.

bulabiliyorsanız iki kadın bulun ama. bizimki o kadar kirli olmasa da pek iyi durumda değildi. pek yetiştirmedi kadın.
  • mattiadestro  (03.07.16 20:49:26)
pirpak temizlik. internette siteleri var ordan ulaşabilirsin.

  • sta  (03.07.16 22:30:41)
İstanbul ise betatemizlik.com

çok memnun kalmıştım.
  • Polaroid  (03.07.16 23:54:02)