[]

tek başına gezilebilecek en ideal uzakdoğu ülkesi

soru başlıktadır. en ideal uzak doğu ülkesi hangisi sizce. tek başına gitmenin bir problem yaratmayacağı ve güvenlik, etkinlik, pahalılık, gezilecek yerler vb. durumlar göz önüne alındığında en iyi ülke hangisi sizce? ben güney kore olarak düşündüm ama sizlere de sormak istiyorum. şöyle gidip de 14-15 gün kalınabilecek şekilde.
 
Yarisini japonya yap yarisini kore,hatta 9 gun japonya 6 gun kore.


  • duptıs  (03.07.16 14:47:49) 
tayland.

deniz tatil vs niyetin varsa pattaya geçebilir
gezmek niyetin varsa Bangkok'da dolaşabilirsin.

ucuz.yurtdışı deneyimi yaşamamış biri olsan dahi sindirilebilir.tek başına isen bolca arkadaş edinerek dönebilirsin.
  • fteotdgs  (03.07.16 14:53:17) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.