Whatsappdan davetiye gönderimi

Davetiye veremediğim birkaç kişiye whatsapp dan davetiye göndermek lazım, sadece davetiye fotosunu mu atayım yoksa mesaj vs de yazayım mu eek olarak

Yaz tabi bişiler, kusura bakmayın davetiyeyi bu şekilde gönderiyorum, gelirseniz çok mutlu olurum vs de. Bunu da yazmazsan yani davetiyeyi kafasına atıyomuşssun gibi olur. Vatsaptan göndermek zaten kaba bir hareket bence, bari biraz yumuşat.

  • buff  (03.07.16 11:41:49)
Bana böyle yapanlara hayırlı olsun diyip kapatiyorum konuyu. Gerçekten davet ediyorsan üstüne telefon etmen daha güzel olur. Davetiye fotosu gönder

  • nucleon  (03.07.16 11:49:35)
Yaklaşık 20 kişiye ulaştırmak imkansızdı davetiye, geç kaldım çünkü bastırmakta davetiyeyi.. Yaklaşık 10 kişi eski iş yerimden arkadaşlar, istanbula 1200 km falan, diğer 10 kişi de yeni iş yerimden hocalarım, tatile çıktılar ben davetiye işini halleden kadar... Davet ettiğim kişilerin yüzde doksanı zaten gelemeyecek fakat davet etmek lazım yine de... Teşekkür ederim herkese.

  • buffy de vampir sayılır  (03.07.16 11:53:37)
Bence davetiye gönderme muhabbetini hiç karıştırma bana göre saygısızca bir hareket arayın söyleyin telefon ile.

  • gozu acik sevisen yahudi  (03.07.16 12:01:27)
Aynısını bana çok yakın bir arkadaşım yaptı, bence hoş değildi. Şimdilik whatsapptan gönderiyorum, gelince teslim ederim elden dersen bence daha güzel olur.

  • geçerkenugradım  (03.07.16 12:41:51)