[]

GSS borç sorgulama

Şubat 2016 itibari ile işten çıkartıldım, 3 ay süreyle gss seni etkilemeyecek dediler. 3 aylık süre mayıs sonu itibari ile sona erdi. şu an çalışmak için yurtdışındayım, borç sorgulamak istediğimde bu tc kimlik no için aktivasyon/borç bulunamamıştır diyor.

bu gss mereti ile hiç uğraşmadım, gss nin ortaya çıkarıldığı sene askerden dönüp işe falan girmiştim, yani 2010 dan beri hiç işsiz kalmadım hep sigortam yattı. devlet hastanesine de gitmedim.

şimdi ortada borç yok, nasıl oluyor bu olay onu anlamadım.

 
Benimde çıkmıyordu sonra bir gün lazım oldu 2012 ye borç çıkardılar gittiğimde sgk da. Yurtdışında çalışıyordum kaç senedir.

Yurtdışında iseniz elçiliğe veya konsolosluğa gidip ikametgahınoraya aldırın. İkametgahınız yurtdışında ise Borç çıksa bile siliyorlar. Bende öyle oldu.

İkametgahı yurtdışına aldırmaz iseniz çıkar eninde sonunda.
  • ihanet kac kisilik  (03.07.16 10:34:14) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.