Kindle'im, ekşi meritokrasi ve toplu kitap silme hakkında

Merhaba, sorulara geçiyorum hemen.

Bilgi: Kindle paperwhite 2.. işe yarayacaksa

1- Kindle'dan tüm kitapları silmek istiyorum. İşe yarar yaramaz tonla kitap var.
Bunu factory reset vs. gibi bir şeyle mi yapayım?

(Yalnız şöyle bir şey var ki, reklamlı versiyondu bu, amerikadan amazon'a canli baglanip reklamlari kaldirtmiştim ben yani reklamsiz versiyona çevrildi, bu reset sonrasi bu reklamlar geri mi gelecek?)

2- 1deki sorunuma daha kolay bir çözüm var mi? bilgisayara baglayip silmek sacma mi?

3- ekşi meritrokrasi'ye baglandim, su an sync durumunda, ne kadar surer bu, su an icin toplam kac gb'lik bir indirim söz konusu? henüz 1 gb oldu sanirim ortalama. ne kadar beklerim daha?

4- ben ilk bu aleti aldigimda calibre kullandim mi hatirlayamadim, bu epub formatindaki kitaplari calibre üzerinden mi atmam gerekecek ekşideki. Nasil aktarmam en sagliklisi olacak? (çok düzenli bir kindle haline getirmek istiyorum zira)

Çok teşekkürler.

calibre ile bağlayınca üzerindeki kitapları gösteriyor ve hepsini seçip silmek mümkün. öyle yaparsanız reklam olayını hiç düşünmezsiniz.

epub atıyorsanız calibre illa ki kullandınız. yoksa mobi'ye nasıl dönecek. kindle epub okumaz.
  • prodeq  (03.07.16 02:23:00 ~ 02:23:32)
1. Gelmeyecek. Restart yerine reset yaptım bir kere, oradan biliyorum.

2. Reset iyidir, hemen temizliyor.
  • devilred  (03.07.16 08:59:44)
Gercekten de reset ile hemen halloldu ve reklamlar gelmedi dediginiz gibi.

Calibre ile de tüm kitaplari düzenli bir sekilde yolladim. Tesekkurler.
  • la traviata  (03.07.16 11:34:56)