[]

paten el bagajı yapılabiliyor mu ?

merhaba thyden dış hatlar uçuşu yapacağım. merak ettiğim pateni taşıma çantası ile uçağa sokabilir miyim ?
 
Buz pateni mi, tekerlekli paten mı? Buz patenine izin vermezler belki.


  • birşeylersoracağım  (02.07.16 17:29:15) 
bulky sinifinda daha evvel paten, kayak malzemeleri, golf malzemeleri ve kano görmüslügüm var. arayarak ya da sitesinden spor malzemeleri basligina bakarak bir cevap alabilirsin.

www.turkishairlines.com
  • wiillii  (02.07.16 17:38:15) 
fitness pateni.
anladım şimdi bnm çıkış noktamda turkiye değil, paten yazmıyor orada. sanırım aramak şart oldu.

  • burchak  (02.07.16 17:45:42) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.