[]

Motor Ekipmanı

Merhaba,

1300 TL bütçem var. Neler önerirsiniz? Nolan kask iyi mi mesela?

Not: Bütçeyi arttırmam mümkün değil.

 
nolan n40 efsanedir. sırf kaska vereceksen o parayı schuberth al. kafa önemli hacı.


sana site de onereyim, motomax.com ve feyizoglu.com
  • anonymice  (01.07.16 20:48:37) 
kask testlerine bakin. 250 liralik kasklar bile yeterli koruma saglayabiliyor. kaskta bi noktadan sonra konfora para veriliyor. sehirici dusuk hizlarda kullanim sozkonusu ise kaska yuksek bedeller odemeseniz de olur. ls2 is gorur mesela.

digerleri biraz da motorla alakli. bws50'ye bot dahil full koruma binmeseniz de olabilir. 600rr'sa isler degisir.
  • icim urperiyor  (01.07.16 20:50:31) 
Sırf kaska değil tabii ki.

Pulsar'a bineceğim bu arada.
  • 6 yasimdan beri metal dinliyorum  (01.07.16 20:52:51) 
Sway 802 nasıl?


  • 6 yasimdan beri metal dinliyorum  (01.07.16 20:53:55) 
  • anonymice  (01.07.16 21:00:32) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.