işletmelerde iletişim nasıl olmalıdır?

üst ün ast a ceza vermesi, sigortaların önemsenmemesi, cumartesi ve pazar günleri işe çağırılmak, 8 saat çalışma süresinin aşılması, sosyal hakların ve sigortaların önemsenmemesi vs...

işletmelerde iletişim nasıl olmalıdır ile ilgili fazla uzun olmayan bir yazı yazmam gerekiyor. yukarıdaki yazdıklarımı neye göre kullanıcağımı bilmiyorum. iş hayatının içeriğini görmediğim için yazamıyorum birşey. yardım edebilecek var mı?

ya da sizin gördüğünüz olumsuzlukları yazarsanız ben onları toparlayıp, evirip/çevirip yazıma aktarırım.

o yukarıda yazdığın tüm olumsuzluklar çok az firmada yoktur. türkiye gibi emek alanında kirli rekabetin yoğun olduğu geri kalmış ülkelerde patronlar emekçileri hertürlü sömürürler. dışarıda iş bekleyen zibilyon tane adama da varken çalışanda gık diyemez tuzu kuru değilse...

iletişim kelimesini açarsan biraz daha iyi olur tam olarak neyi kastediyorsun iletişimden? yada iletişim diye senden neyi bekliyorlar?
  • pposeidon1  (23.11.09 11:34:36 ~ 11:35:36)
tez2.yok.gov.tr adresine girin, üye olun. giriş yaptıktan sonra arama kutusuna işletme ve iletişim sözcüklerini yazın. izin durumundan izinliyi seçin. tezlerin pdf'lerini indirin, faydalanın.

  • nerede o eski bayramlar  (23.11.09 11:35:00)
iletişim derken mesela üstten asta emirler verilmesi, yönergeler
asttan üste öneriler, raporlar
yatay iletişim dikey iletişim. çalışanlar arası iletişim nasıl olmalı gibi.
  • baba yorgun  (23.11.09 12:56:13)