antalyada mayo alinacak yer

Mutlaka vardir biliyorum ama boyle mayo dunyasi gibi bolca cesidin oldugu bir yer var mi? Almak istedigim normal mayo degil, ya bayan deniz sortu ama hemen kalcanin dibinde bitmeyecek ya da etegi biraz daha uzun bir etekli mayo. Muhafazakar bir grupla denize girmem gerekeceginden boyle birseyler bulmam gerek. En kotu ihtimal cicekli bi erkek mayosu bulup kendi mayomun ustune onu giyicem amele gibi
Nereye bakayim?

Migros boyner?

  • ketcapli dondurma  (01.07.16 10:25:04)
ikinci dediğiniz şekilde yapan grup lara halk plajında çok var, yaparsanız garipsenmez. Bunun dışında avm lerde yok ise kendiniz selekler çarşısı, ışıklar caddesi, kapalı yol gibi yerlerde gezip bakmanız gerekmektedir.

  • mc limon  (01.07.16 10:26:06)
deepo outlet.

  • minyatur dev  (01.07.16 11:37:39)