Ses tonu

Erkeğin ses tonu güzelse bu bir avantaj mıdır?

evet olabilir

  • seriouslysleepy  (30.06.16 16:46:29)
yalan konuşmadigi sürece kıymetini bilmesi lazım.

  • 1adam  (30.06.16 16:46:30)
Ukala değilse olabilir. Haluk Bilginer, Rutkay Aziz gibiyse olur ama Suat Kılıç gibiyse olmaz.

  • dissendium  (30.06.16 16:48:01 ~ 16:48:25)
Yakışıklıysa evet, değilse hayır.

@turkuaz tamamen yanlış nedir yahu? Ben çirkin ama karizmatik sesli erkeklerden ağızlarıyla kuş tutsalar dahi hoşlanmıyorum. Yalan mı söyleyeceğim? Bari "bu her zaman doğru değildir" diye karşı çıkın.
  • köstebek kurabiye  (30.06.16 16:54:51 ~ 17:52:35)
@köstebek +1

  • pamuk helvalar cebe  (30.06.16 17:08:29)
Gecen Akademik Görevlendirme birimini aradım, bir sorun çıkmışti. Iki uc farklı insana bağlandım, kimse bir sey bilmeyince müdüre bağladılar. Adamın ses tonu ve vurgulari simdiye kadar duyduğum en guzel ses tonu ve vurgular. 'Hı hı' diyor mesela ben ne diyeceğimi unutuveriyorum. Sesin devamı kafamda cok çok güzel bir adam olarak ciziliverdi. Sonra ofise gitmem gerekti. Kapidan girdim, adamı gördüm "merhaba shadow hanım" dedi. Yan odadan baska biri seslendiriyormus gibi adamı, bir gulesim geldi. Kissadan hisse, parçaların bütün olup nasıl birlestigi tek bir parçanın iyi olmasından cok daha avantajlı. Tek başına avantaj degildir. Hatta tek basina, cok guzelse, uyumsuz bir sekilde cok daha dikkat dağıtıcı ve dezavantaj durumunda.

  • shadowcat  (30.06.16 17:13:35)
bülbülsen avantajdır. dişi bülbüller sesi güzel olana teklif ediyo panpa

  • cekilmis gayfe  (30.06.16 18:07:35)
E TABİİ Kİ.....

  • yuvarlanantencereninkapagi  (30.06.16 18:56:57)
Yakışıklı olmayan sempatikim. Ses tonum çok iyi ve şimdiye kadar çok ekmeğini yedim. Üstelik dişlek olmama rağmen.

  • shenergy  (30.06.16 19:01:44)
kesinlikle

  • shotgunwoman  (30.06.16 19:02:16)
Erkeğin ses tonu, tek başına, en fazla %0.0000001 falan avantaj sağlar. Bir kadın erkeğin sadece ses tonuna göre karar veriyorsa cidden büyük bir yokluk çekiyor demektir.

  • angelus  (30.06.16 19:10:38)