[]

meritokrasi ağında bulamadığınız türkçe e-kitapları nereden buluyorsunuz?

pdf uzantılı değil de, meritokrasi'deki gibi calibre aracılığıyla direk kindle'a atabileceğimiz epub ve benzeri uzantılara sahip türkçe e-kitapları tarayabileceğim temiz bir arşiv ya da site var mıdır?

google üzerinden yaptığım aramalarda berbat ötesi sitelere yönlendirildim. ya linkler kırık, ya da virüs deposu.


 
aynı sorun bende de var. bulamıyorum. bazen pdf'leri çevirmeyi falan deniyorum ama onlar da pek iyi sonuç vermiyor.


  • doxanikee  (30.06.16 17:05:11) 
PDF'leri çevirmeden direkt atın, sayfa yapısı vs. düzgünse rahatça okunuyor Kindle'da. Nedense Kindle'ın PDF çalıştırmadığı yönünde bir algı var.


  • i was made for you  (30.06.16 17:18:45 ~ 17:19:17) 
@i was made for you; hocam, benim şimdiye kadar attığım hiçbir pdf, asgari okuma koşullarını sağlayamadı. sürekli dokunarak ekranı büyütmek ve küçültmek gerekti ne yazık ki.


  • sfteses  (30.06.16 18:56:00) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.