[]

Booking .com iptal

Arkadaşlar ucretsiz iptal seçenekli bi rezervasyonumuz vardı, son 1 haftaya girdiğimizden o seçenek yandı ve arkadas yanlışlıkla siteden iptal etti. şimdi toplam ücret karşılığında iptal oldu yazısı geldi, iptali geri alabilir miyiz? Ya da ne yapılabilir?

Forumlarda ben kartımı internet alışverişine kapattım ücreti çekemediler diyen var ne kadar doğrudur veya güvenlidir sizce böyle bir hareket?

Bookingin numarasına ulaşamıyoruz ayrıca arayıp başarılı olan numarasını yazabilir mi? 800 lüden çıkmıyor

 
ben sanal kart girmiştim, limitini sıfırladım. dolayısıyla çekilmedi ücret.


  • animalman  (30.06.16 09:52:53) 
Peki böyle bir durumda üzerimizde bir yükümlülük kalmıyor mu? Sonradan tahsil edilme, dava vs olmaz mı?


  • selamun aleykum kitty  (30.06.16 09:56:07) 
çekmedilerse internet alışverişine kapatılırsa çekilmez doğru. ancak genellikle bu tip durumlarda iptal edilemez dönemin içine girdiğiniz anda o tutarı ya çeker ya bloke ederler böylece çok bi hareket imkanı bırakmazlar ortada. yani şu an zaten çekmiş olabilirler işlemleri değil kart limitinizi kontrol edin düştüyse provizyondadır ama çekmişlerdir.


  • prodeq  (30.06.16 10:03:48) 
Çekmemişler henüz.


  • selamun aleykum kitty  (30.06.16 10:19:24) 
+44 203320 2618 i ara


  • basond  (30.06.16 11:30:06) 
Burada her gun benzer soru var,sizin yuzunuzden olusan bir borcu neden odememe yolunu ariyorsunuz..icinden veya disindan sanane ulan tarrak diyebilirsiniz ama her gordugumde yaziyorum bu duyurulara sizede yazayim.bu yaptiginiz dogru degil.orada cikan rakam sizin borcunuz ve bu borcu odemelisiniz.

Kitty ,ben olusan sikintilarda su sayfadan yuruyorum,simdiye kadar hallolmayan bir durumla karsilasmadim.adamlarla gorusurseniz yardimci olacaklardir.

Kolay gelsin
www.booking.com
  • duptıs  (30.06.16 11:30:45) 
@duptis ödememe yolunu aramiyoruz, yanlışlıkla iptal edilmis bir rezervasyon var elimizde ve hem gitmeyip hem 7 gunluk otel ucretini odememiz talep ediliyor bizden. Ucretsiz iptalli otel diye oraya koymayi biliyorlar madem, son 1 hafta iptal ucretlidir diye de oraya büyükçe yazmalari lazım gorebilecegimiz şekilde. Biz bu rezervasyonu planlarimiz, iş durumlarimiz vs belirsiz olduğu icin normal fiyatından daha yuksek ucrete ve ucretsiz iptal koşuluyla aldik.


  • selamun aleykum kitty  (30.06.16 13:28:11) 
Sa kitty genelde yazıyorlar şu tarihe kadar ücretsiz iptal diye
Ara konuş işini hallederler ben çok konuştum yapıcılar bu konuda

  • basond  (30.06.16 13:31:18) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.