parfum tavsiyesi

selam gencler, kendime yeni bi parfum arıyorum ama risksiz öneriler isticem sizden cunku denemeden sipariş vermek durumunda kalıcam.

esmer tene gidecek, kesinlikle şekerli vs olmayacak, yaza uygun daha fresh bişiy arıyorum. cok agır olmayan meyveli bi koku olabilir, bi tane deniz-kum minvalinde parfum denemiştim cok guzeldi ama markasını anımsayamadım. yine genelde çiçek sevmem. böyle limonumsu bişiyleri de seviyorum.

şimdiden tesekkurler

bulabilirseniz ck summer 2015

  • o kadar da degil aga  (30.06.16 00:07:57)
D&g light blue
Ya da armani code turquise olabilir. Armani code turquise sadece yazin cikiyor ve ucuz. Edp degil ama.

  • kuehles blondes  (30.06.16 00:15:08)
internet aleminin en sevmediğim 2 genel kuralı var. cinsiyet yok ise erkek kabul edilir. şehir yok ise istanbul kabul edilir.

soruna gelecek olursa. Avon İndividual Blue güzel bir koku fakat hiç kalıcı değil. 2 saatte bir yenilemen gerekiyor.

edit: ooo yavaşatan tabuları yıkıyormuşuz. şurada ağız tadıyla bir genelleme bile yapamadım. :D kadınmış.
  • belkider  (30.06.16 00:22:57 ~ 00:42:50)
kadın tabi cok pardon

  • galandar kostumu  (30.06.16 00:23:39)
Ck2
Zaten unisex.
Bayılıyorum ben. Ucuz ve orjinal bulursan beni de yeşillendir stok yapasım varr:))
  • megalomaniac  (30.06.16 00:43:57)
d&g - light blue
versace - versense
giorgio armani - acqua di gioia - edp
elizabeth arden - untold eau fraiche
  • thevalentino  (30.06.16 01:04:56)
bunu alacan : goo.gl

  • vay vay dunya vay  (30.06.16 01:23:45)
Deniz tuzu kokusu therry mugler-womanity olması lazım. Bir parfumeride deneyip siparis verebilirsiniz zira o parfumi beğenen cok begenir begenmeyen nefret eder.

  • physcos physcos  (30.06.16 01:40:05)
Bobbi brown-bath
Oldukça fresh adı gibi.

  • tiredpanda  (30.06.16 08:03:25)
dkny women süper bence. tek kusuru pahalı olması :( ama gayet limonumsu olduğu için hem çok beğenebileceğinizi düşünüyorum hem de çok dayanıklı.

www.google.com.tr
  • bir garip melek  (30.06.16 15:48:31 ~ 15:49:05)