Bu Laptop Bu Fiyata Nasıl?

Selamlar

Önceki duyurumda laptop tavsiyesi istemiştim. Pek fazla tavsiye gelmemişti. Neyse dün şu laptopu aldık.

www.bimeks.com.tr

Teşhir ürünü aldığımız için 2800 olan laptop 1940 liraya geldi. Laptopta ne bir çizik var, ne bir parmak izi. Sıfırdan farksız. Ayrıca 5 yıl da garanti yaptırdık. Hediye çeki olarak da 300 lira kazandık.

Şimdi gerçekten bu laptop 2800 lira edecek bir cihaz mıydı? Yoksa fiyata bindirme yapıp teşhir ürünü imajıyla çok ucuzmuş havası mı yaratıyorlar?

2800 lira etmez
1940 tl den 300 lira cek kazandiysaniz iyi yoksa kotu

  • technicalte  (29.06.16 21:26:04)
2800 edecek cihaz değildi. fiyat normal gibi.

  • mattiadestro  (29.06.16 21:26:23)
Hiçbir özelliği yok. Oyun falan oynanmaz. Yani ucuz olmadığı kesin, pahalılığı da göreceli. Hayırlı olsun yine de.

  • yirmisantim  (29.06.16 21:31:46)
1940 liraya laptopu aldık. Ayrıca 300 lira hediye çeki kazandık. Arkadaş onu başkasına da verip parasını da alabilir. O zaman 1640 liraya gelmiş oluyor.

Vatan bilgisayarda aynı bilgisayar 2500 lira bu arada.

www.vatanbilgisayar.com
  • tamamen hayal urunudur  (29.06.16 21:43:08)
1940-300=1640 normal fiyatına gelmiş. Ayrıca teşhir ürünlerinden garanti olmaz. Nasıl yapmışlar hayret?

  • tahtelbahir  (29.06.16 21:49:17)
hocam sen bakma
normal kullanıcıysan seni goturur rahat rahat
ekran kartı da tırt degil
ha 1080p 60 hz full ayarda degil de high de oynarsin.
hayirli olsun
ama tek bir şey söyleyeceğim - o 300 liralık çek ile kendine bir 240 gb ssd al.
ustune de hdd kutusu al.
ssd yi makinaya tak.
hdd external kalsin.

bu zamanda ssd siz bilgisayar kullanılmaz.
  • kingcyrax  (29.06.16 21:50:26)
şimdi diğer sitelere de baktım. en ucuzu istanbulbilisim'de ama onda da ram 8 değil 4 gb. ayrıca işletim sistemi de yok. bizim aldığımız 8 gb ve windows 10 yüklü geliyor. laptop 2 yıl garantili geliyordu normalde. 185 lira daha verip 3 yıl daha uzattık garantiyi. tabiki bimeks abartmıştır illaki fiyatı ama dediğiniz gibi fiyatını hakeden bir bilgisayar bence de.

  • tamamen hayal urunudur  (29.06.16 21:52:03)