[]

Bayram'da kamp mı yapsam/yapsak

Koca bayram tatilinde yapacak hiç bir şey bulamazken aklıma kamp yapma fikri geldi. Cunda Adasında bir kamp alanı varmış. Yakın Zamanda orada kamp yapan var mı. Benim gibi Bayram'da napsam diye düşünüp bana eşlik etmek isteyen olur mu. Araç vs var. Daha da güzel tekliflere açığım.
 
istanbuldan izmire sahil seridinden bodruma kadar kamp yapcaz arkadaslarimla bildigin guzel yerler var mi


  • skid row  (29.06.16 21:00:55) 
Şuna bi göz atın
www.geziko.com

  • beyinter  (29.06.16 21:02:45) 
facebook'ta kampRail diye bir grup var. onu da tavsiye ederim buradan bir şey çıkmaz ise.


  • matrix  (29.06.16 21:28:08) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.