Geçmeyen diş eti apsesi

kanal tedavisi olmuştum. tedavili dişle yanındaki diş arasında aşağıya doğru apse çıktı. toplu iğne başı büyüklüğünde. tedaviyi yapan doktoruma gittim röntgen falan derken kanalların temiz olduğunu söyledi, diş eti hastalıkları uzmanına yönlendirdi ve rovamycine ve biteral yazdı. diş eti hastalıkları uzmanı da kanalların temiz olduğunu söyledi. neyse kısa keseyim ilaçları kullandım o esnada indi ama ilaçlar biter bitmez yine çıktı yine aynı doktora gittim yine röntgen yine kanallarda sorun olmadığını söyledi yine rovamycine ve biteral... aynı şekilde ilaçları kullanırken indi ilaçlar biter bitmez yine apsa çıktı. kafayı yiyecem röntgen de sorun yok diyorlar işin ilginç yanı ağrı falan da yok. doktor resmen elindeki zımbırtıyla tak tak vurdu yok ağrı diye bir şey. sadece sabah kalktığımda çenemi kapattığımda kanal tedavili dişte çok hafif ağrı sızı gibi bir şey oluyor ama o da yarım saate geçiyor günün geri kalanında ağrı olmuyor. ne yapabilirim başka, ne olabilir? saygı değer diş doktorlarımızdan fikir ve öneri istiyorum.

mevcut kanallar iyi durumda olabilir ama görmediği bir kanal kalmış olabilir mi acaba ? kanal tedavinizi endodontist mi yaptı ?

  • oscar  (29.06.16 16:52:33)
hayır normal diş hekimiydi.

  • dante  (29.06.16 16:54:49 ~ 16:55:41)
hemen bir endodontiste gorunun, kanal tedavisi uzmani onlar oluyor.

  • oscar  (29.06.16 17:45:21)
teşekkür ederim oscar

  • dante  (29.06.16 18:08:13)