atatürk havaalanı'nda ya da pegasus'ta çalışan/bilgisi olan olabilir mi?

iki sorum olacak, şimdiden teşekkürler.

1- cuma 20:00'da pegasus'un izmir uçuşunun iptal olma ihtimali nedir? şuanda uçuşlar normal yapılıyor mu?

2- pegasus'un kalkmama diğerlerinin kalma ihtimali olabilir mi? onur air'den bilet alsam 2 saat kala iptal etsem sadece hizmet bedeli öderim değil mi? (soru editlendi)

ekstra olarak, cuma kesin olarak gitmem gerekiyor izmir'e var mı bir öneriniz?

AHL de çalışıyorum. Onur ve pegasus ahakkında fikrim yok ama genel olarak bilgi aktarayım. İzmir uçağı her şekilde kalkar. Ama ne kadar rötar yapar onu kestiremiyorum

  • ötekitarafabiöğrenci  (29.06.16 13:41:15)
@ötekitarafabiöğrenci; çok geçmiş olsun öncelikle, umarım sizlerde bir şey yoktur? böyle bir günde bunlarla meşgul ettiğim için kusura bakma lütfen.

peki sence onur air'den yedek alıp, bekletmenin bir faydası olur mu? yani pegasus'un kalkmama ama onur air'in kalkması gibi bir durum olabilir mi?
  • dahili meddah  (29.06.16 13:49:00)