şu anda cnnturkte konuşan kişiler kim

ataturk havalimanındaki patlama ile ilgili konuşurlarken yorum yapanlardan biri anayasa değişmeli dedi. kim bu adam?

hepimize geçmiş olsun.

az önce izliyordum da kulaklarıma inanamadım aq, kapattım direkt. bu itleri insanları iyice sinirlendirmek için mi çıkarıyorlar ya? her olaydan sonra biri çıkıp iyi öldüler, öteki bilmem ne. para için ruhlarını satmışlar, bin kişi ölse çıkıp ülke imajı diye masal okuyacaklar.

  • doxanikee  (28.06.16 22:54:15)
Eğitimsiz ve cahil kesimi sakinleştirmek için ortaya çıkarılan adamlardan biri. Trollerin şimdiden "siyaseti karıştırmayalım, bu durumun içişleri bakanıyla ya da emniyet müdürüyle alakası yok" açıklamaları geliyor. Ekşisözlük'e bile bulaşmışlar hemen.

Şimdi kim bilir CHP bile suçlanır, konuyu başkanlığa bağladılar ne de olsa.
  • Traveller  (28.06.16 22:54:52)
sanırım celal ülgen.
twitter.com

edit: cüneyt toraman ihtimali de var.
twitter.com

edit2: bu videoda cüneyt diyorlar.
twitter.com
  • raif_efendi  (28.06.16 22:59:32 ~ 23:17:53)
adamı bulursak tweet mail entry yağmuruna tutalım. sinirden klavyeyi parçalıyodum gerzo ya.

iki farklı adam konuşuyodu sanki yayın boyunca, bi tanesi "anayasa diğişmili özgürlükler ve güvenlik karşı karşıya" gibi absürd yorumlar yaptı.
  • snape i başından beri tanırım  (28.06.16 23:04:42 ~ 23:05:50)
cüneyt toraman diye bir avukat diyorlar.

  • snape i başından beri tanırım  (28.06.16 23:13:27)
Herifin twitter hesabından ne halt olduğu belli!

  • microfiction  (28.06.16 23:32:09)
allahından bulsun diyecek birşey bulamadım dumur oldum

  • false pretension  (28.06.16 23:58:22)