windows 7 sistem gereksinimleri

merhaba arkadaşlar, benim masaüstü bilgisayarın özelliklerini paylaşıyorum.

Intel(R) Core(TM)2 Duo CPU
E7400 2.80GHz
2.80 GHz, 1.96 GB RAM

bu bilgisayar için windows 7 kasmadan kullanılabilir mi? daha detaylı bilgi laızm olursa cpu z den bulurum

windows 7 özellikleri

bilgisayarınızda Windows 7 çalıştırmak istiyorsanız aşağıdakiler gereklidir:
1 gigahertz (GHz) veya daha hızlı 32 bit (x86) ya da 64 bit (x64) işlemci*
1 gigabayt (GB) RAM (32-bit) veya 2 GB RAM (64-bit)
16 GB (32 bit) veya 20 GB (64 bit) kullanılabilir sabit disk alanı
WDDM 1.0 veya üzeri sürücüye sahip DirectX 9 grafik cihazı

free bird
kurulur ajan
ama rami 4 yapmanı tavsiye ederim
  • kingcyrax  (28.06.16 20:47:52)
Ram 4 olmasa çok mu kasar? Hd film izleyip arada gta san andreas oynuyorum. Tek derdim kasmaması açıkçası. Bir de 2 slot var ikisi de dolu anakartta. Yeni ramlar de desteklemiyor diye biliyorum

  • free bird  (28.06.16 21:53:43)
freebird
senin işlemci 64 bit
windows 7 64 bit kur
2 gb ddr 3 ramler cok ucuz . 4 yap ram sen.
tandık var cakma bile buluruz.
ben kendi sistemimde 4+4 yapacagim benim 2+2 yi yi yaparız sana

hocam bir de tavsiye ama ana hdd 120 gb ssd olsun gercekten pc ye hayat veriyor
yeni sisteminde de kullanabilirsin
bilgisayar acilisi 10 sn kapanisi 5 sn oluyor
  • kingcyrax  (29.06.16 02:08:17)