[]

Bu kedi beni delirtecek

Bakın 9 sene bir kedi baktım ama tek bir gün bunun gibi huysuz olmadı. 3-4 aylık bir yavru var bende. Nefes aldırmıyor sürekli elime yada ayağıma saldırıyor ısırıyor çektikçe daha fazla saldırıyor. Nasıl sakinleştiricem ben bu hayvanı? Çokta sevimli kerata hele uykudan uyanınca melek sanki. Bu huyundan vazgeçmezse büyüyünce çok sorun olur.
 
yaninda bir adet su dolu sprey sise olacak. isirdigi an basican spreyi.


  • fortisvita  (28.06.16 20:34:11) 
şansınıza bu sefer kuduruk cinsi denk gelmiş XD

Benim kedi de yavruyken öyleydi, oyuna alıştırdım bu sefer ısırmaktan vazgeçip oyun için ağlamaya başlamıştı. Şimdi kısır ve 3,5 yaşında ama ona rağmen gram değişme yok hala full time kuduruk.

bol bol oyun ya da imkan varsa 2. kedi :)

Su püskürtmeyin size olan güveni azalır.
  • neferkitty  (28.06.16 20:36:55 ~ 20:39:07) 
Kolonyadan çok tiksiniyor. Bazen elime sürüyorum yanaşmasın diye. Şişeyi görünce de kaçıyor. Olmadı şişeyle dolaşırım :)


  • six packsiz  (28.06.16 21:22:01) 
  • Apocalypse  (28.06.16 21:50:32) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.