Bu bacaklar ince mi?

Iki gündür iki ayrı hemcinsim bacaklarımın çok ince olduğunu söyleyip duruyor. Sportmen insanım, ince bacak istemiyorum, üstelik bana gayet normal geliyorlar. Pek çekemedim ama şu bacaklara sizce "çok ince" denir mi, vasati bacak değil mi bunlar?

ince thigh gap resmen bu, sportmen değil safinaz gibi duruyor. sportmen insanın bacağı böyle olur

www.dirtyandthirty.com
  • shotgunwoman  (28.06.16 19:28:50)
Çok ince.

  • la rana  (28.06.16 19:29:12)
bu açıdan belli olmuyor. karşıdan görmek lazım

  • sta  (28.06.16 19:30:01)
pek görünmüyo

  • Godless  (28.06.16 19:30:04)
vasati 40 çöp, çöp bacak bana göre, bizimle değilsin kusura bakma.

  • devorgilla the gunslinger  (28.06.16 19:33:52)
skinny derler. çok ince. biraz kilo al. boy kilo verirsen daha ayrıntılı yardımcı olurlar.

  • freetakilir  (28.06.16 19:35:47)
valla hiçbişi anlaşılmıyo ki karşıdan çekilmiş foton yok mu?

  • rayde  (28.06.16 19:37:30)
anlaşılmıyor ama ilk kanı ince gibi

shotgun ın foto roberto carlos a ait.
  • basond  (28.06.16 19:38:43)
aynadan çek öyle daha belli olur.

  • ontheroad  (28.06.16 19:41:22)
basond bıngıl seviyor : ) neye sportif diyoruz pardon?

  • shotgunwoman  (28.06.16 19:44:55)
bu açıdan doğru analiz yapılamaz bence. karşıdan görmemiz gerek. ama yine de itici gelmedi.

  • matrix  (28.06.16 19:48:59)
bu açıdan çok ince görünüyor.

  • komsu komsunun nickine muhtactir  (28.06.16 19:57:02)
Bacaklarıma baktığımda gördüğümü görüyorsunuz. Bugün bu pantolon vardı hemen çekip atayım dedim. Pantolonda bir şey var bence. Karşıdan fotolarda yüzüm var, silmek gerek, telefondan yazıyorum, yapamıyorum.

Sportmen dediğim, koşucu. Safinaz degil pek, kas var, omuzlar da geniş.

Boy 1.68. 50 kg kadar çıkabiliyorum. Ince bacak istemiyorum dedigim, cok ince bacak olsun istemiyorum. Normal bacak olsun.
  • shadowcat  (28.06.16 19:57:24)
bence çoook ince değil, sıkılarsa gayet sportmen bacağı sayılırlar. sıfır yağlı olduktan sonra kas olmasa da sorun olmamalı ki özellikle bacak çalışmıyorsan yağ gidince geriye böyle bişey kalması çok normal. özellikle bacak çalışmayan sportif kadına göre normal bence.

  • baba jo  (28.06.16 20:01:57)
Benim bacaklarım ince ve bu çok hoşuma gidiyor. Ben fotoğraftan bir şey anlayamadım açıkçası ama kendinle barışmaya bak, milleti salla.

  • köstebek kurabiye  (28.06.16 20:03:17 ~ 20:03:55)
İnce

  • Erensq06  (28.06.16 20:08:17)
fotoğraf yeniden boyutlandır diye bir şey var ablacım her telefonda var, azıcık teknoloji.

benim boyum 165 55 kiloyum ben de koşuyorum ve 34 beden giyiyorum. bu boyla 50 kilo istesen de sportmen duramazsın kusura bakma ;_;
  • shotgunwoman  (28.06.16 20:12:01)
bacak arasındaki boşluktan ince olduğu gayet net anlaşılıyor.

  • funl  (28.06.16 20:14:19)
İnce. Spor yapınca bacak kalınlaşacak diye bir şey yok. Bacak biçimin böyleyse çok değişmez.

  • dissendium  (28.06.16 20:14:55)
bence de şatgan'ın bacakları seninkinden güzeldir <3
ay, öhömm, bence "çok ince" denmez.

  • baba jo  (28.06.16 20:17:27 ~ 20:18:26)
yahu cidden anlamiyorum insanlari, bildigin nefret kusmuslar. kiskancliktan mi oluyor diycem ama bir yanim da 'neden kiskansinlar canim' demek istiyor. yazik ya.

dunyaca unlu modellerin hepsinin bacaklari ince ve hepsi de deli gibi spor yapiyor. sportmen olmak esit degildir kastan sismis bir bacaga sahip olmak. spor yaptigin icin tebrikler, kosuya devam<3 hater'lari takma cok, kimileri oyle, burada herkese nefret saciyor:(

ben de karsidan gormenin daha iyi fikir verecegi kanisindayim ama yine de kostebek kurabiye+1 , kendinle barismalisin bence de. 'barismiycam ya banane!' diyorsan da spor anlayisini biraz daha degistirerek bacaklarini kalinlastirman mumkun:)
bence vucudun her turlu guzel. takma sen kimseyi.
not: sana yurumuyorum, disi bireyim.
  • equine  (28.06.16 20:23:30)
Yeni ispiyon fasilitesi inanilmaz seri çalışıyor yalnız. Beni niye ispiyonladiniz :)
Iyi niyetle yazanlar sağolsun, varolsun. Bedenimle ilgili rahatım, bir sorun yok, ancak birden abartılı mimiklerle " cooookk inceeeeee" yorumları gelince dedim ne oluyoruz, ben mi kendi bedenimle ilgili bir yanilsamaya kapıldım. Tamam, inceler ama vasati incelikte :D Konuyu icimde kapatıyorum.

  • shadowcat  (29.06.16 05:28:46 ~ 05:33:08)
ince olup olmadığı çok anlaşılmıyor da thigh gap çok geniş görünüyor bu açıdan, ondan tepki gelmiştir.

  • piremses  (29.06.16 08:04:04)
Kotla anlaşılmaz.

  • arnold schwarzeneger  (29.06.16 10:40:53)
o boy ve kiloya göre normal o bacaklar.

  • proletarier aller lander vereinigt euch  (29.06.16 10:57:54)
Bu fotoğrafla açıdan ötürü yorum yapmak zor ama bacakların sorunu ince değil, hemen hemen her yerde aynı kalınlıkta olması. Biraz daha kaslanması lazım bence.

Yine de soba borusu gibi bacaktan iyidir kıyas yapacaksak.

Bak bileğiyle, baldırıyla, hamstringiyle mükemmel bacak buldum:

previews.123rf.com
  • yirmisantim  (29.06.16 11:15:51 ~ 11:22:16)
Mükemmel bacak arayışında değilim yahu.
Aynı kalınlıkta da değiller de heyecanla ve hemen fikir alma telaşıyla birden fotoğrafın açısı çok anlmasız olmuş galiba :)

  • shadowcat  (29.06.16 11:54:44)
Fotodan çok belli olmuyor +1
Ama aradaki açıklık fazla gibi geldi, normalden ince sanırım. Bacak şekli ile de ilgili olabilir, bilemedim:p Ama kalın olmasından iyidir her türlü.

  • peggy  (29.06.16 12:14:44)