cereyanda kalmak hastalığa neden olur mu?

bu bize has ve geleneksel bir şekilde aktarılan bir inanış mı; yoksa gerçekten dünyanın her yerinde geçerli ve bilimsel altyapısı olan bir gerçeklik mi?

ne bileyim, los angeles'ta da "ay cereyanda kaldım üşüttüm galiba" muhabbeti var mı mesela?

türklerin başına ne geliyorsa soğuktan geliyor. artık öyle ki psikolojimiz onu hasta olacağız diye kabul ettiği için hasta oluyoruz. hastalıkların yarısının düşüncede ve ruh sağlığında olduğuna inanıyorum.

bak şimdi googleda basit bi aratma yaptım ne buldum eksisozluk.com
  • freetakilir  (28.06.16 18:51:34 ~ 18:51:49)
biraz büyüme tarzı ile alakalı
biraz inanışla birazı da gerçek.

  • basond  (28.06.16 18:54:15)
ben de bel tutulması yapıyordu.
20 seneden fazla bu yan etki devam etti. son 3-4 yıldır olmuyor.
ceryanda kalma denilen şey, özellikle vücut terliyken olumsuz etkileri olur. terli ya da normalin üzerinde sıcaklığa ulaşmayan vücutta ne etkisi olur bilemem
  • tum haklari saklidir  (28.06.16 19:23:51)
üzerinden sürekli hava akımı geçiyor, kendi ısını bile sabit tutamıyorsun. tüm yazı hasta geçirdiğimi bilirim bu nane yüzünden, nereye inanış oluyormuş.

  • devilred  (28.06.16 19:45:48)