G.O.T (tikkat spoiler!)

Ben dizinin ilk sezonunu izleyebildim. Son sezon son iki bölümü de eşim izlerken tv. den izledim. Bilenlere takip edenlere bir kaç sorum olacak. Eşim inatla cevaplamıyor, otur seyret hepsini diyor. İyi güzel de bayram tatiline kadar vaktim yok benim ve öğrenemezsem çatlıycam.:) Soruma gelince.

--- spoiler ---

Şimdi bu Cercei, Septtekileri havaya uçurdu ya, o varillerin içinde ne vardı öyle, fosfor gibi parlıyo? Bir de hani o yaşlı adamı çocuklar büyük bir kinle bıçaklayarak linç etti. O kinleri neden? Vallaha çatlıyacam. Nooolur birileri cevaplasın.

Teşikirlir.

İzle 0.o

Şimdi önceki bölümde cüce demişti kral şehir düşecek gibi olunca tüm şehri yakacak o yüzden kingslayer kealı öldürdü dediydi
O yeşil şeyler kimyasal patlayıcı

Cerceinin ajanları veletler
Bilge onun düşmanı idi cercei herkesi harcadı
  • basond  (28.06.16 13:56:39 ~ 13:58:32)
1-çılgın ateş(wildfire)
2-o çocuklar varys'in minik kuşlarıydı ilk sezonda, daha sonra işte o diğer adamın kontrolüne geçtiler. kimsesiz çocuklar böyle bu adam şeker veriyo, ilgileniyor, manipüle ediyor; karşılığında da bilgi toplattırıyor, istediklerini yaptırıyor. büyük kinleri o yaşlı adamdan ziyade yaşamın adaletsizliğine karşı. evde anne babalarından dayak yiyen, hayata küstürülmüş, nefretle yaşamış çocuklar. işte bu adam gidiyor anne babalarından kurtarıyo bu çocukları, korkma artık sana kimse zarar veremeyecek diyor çocuklara. çocuklar da güveniyor, istediğini yapıyor ve öfkelerini hıncını o adamın istediği yönde dışavuruyorlar.

  • neseranni  (28.06.16 13:59:46)