Piranha vs Orite

Selamlar, bu iki ürün arasında kaldım arkadaşlar..Orite mp4 player(140tl) ve Piranha 4 gp mp3 player.(70tl) acaba bu 2 ürün marka olarak çok farkı var mı? siz olsanız hangisini seçerdiniz? benim için ses kalitesi önemli o yüzden orite ın foto cekiyor olması hiç önemli değil ama orite'ın buyuk ekranı var o yuzden cazip göründü..linkler şöyle :
www.vatanbilgisayar.com

çok teşekkürler..

eğer derdin ses kalitesi ise bu cangıl cungul ürünler yerine direkt creative al. renkli ekranmış bilmemneymiş zaten mp3 çalarda pek kullanılacak şeyler değil.

  • fortisvita  (22.11.09 18:42:29)
sevgili fortisvita creative i çok severim aslında ses kalitesini, ama işte fiyat konusunda 300 lere çıkmak istemedim, yoksa zenler süper..

Jugador çok iyi açıklamışsın tesekkur ederim :) aslında ortalama bişi için sanırım orite da gayet iyi ...
  • gaea  (22.11.09 19:09:36)
meizu al. 170 liraya çok kral mp3 çaların olur. ya da sandisk sansa al. orite vs. sakın diyeyim... çünkü sıradan ürünlerin bataryaları çok ama çok az dayanıyor...

  • nictir git  (22.11.09 19:35:55 ~ 19:36:22)
bence şunu al:
www.vatanbilgisayar.com

  • late viper  (22.11.09 21:51:36)
zen stone plus 2GB kullanıyorum. radyo, ses kaydı, hoparlör, kronometre var. pili de uzun süre dayanıyor. 100 liraya aldım. bence makul bir fiyat, kulaklığa daha çok para saydım resmen.

  • fortisvita  (28.11.09 00:44:24 ~ 00:45:10)