bu kızla olur mu lan ?

-Kız baya güzel gördüklerimin arasında ilk 5 e girer
-Hostes olucak sanırım ama ingilizce öğretmeni
-Bana mesaj yaziyor bende yaziyorm
-Kız o kadar güzel ki yabancı arkadaşları falan hep evlilik teklifi falan ediyormuş

Bana olur mu bilmiyorum da bunun ağzını nasıl yoklarız ? İngilzice öğretsene dedim bakarız dedi :/

o kızın gözü yükseklerde kanka :/

  • Ufuk  (28.06.16 04:21:14)
hostes tayfasi bir sey olmasa da cok sosyetiktir; paraya, sekle samele, bircok seye bakarlar. ha bir de guzelse ona yazan onlarca adam olur hergun, sinir krizi gecirirsin. kiskanc olmasan da o yola sokar seni.

  • ubi dubium ibi libertas  (28.06.16 04:29:40)
o kız sana bakmaz kanka.

  • piremses  (28.06.16 07:57:04)
oo ben de cenkist'in karı kız soruları ramazan dolayısıyla gelmiyor mu diyordum.
senden iyisini mi bulacak la çapqın

  • cekilmis gayfe  (28.06.16 08:32:30)
Piremses +1

Cenkistçim kusura bakma ama kala kala sana mı kaldı o kız :( bak buraya yazıyorum o yabancı biri ile evlenecek. Boşuna hayal kurma yani, sonunda yine sen üzülürsün. Benden sana abla tavsiyesi.
  • köstebek kurabiye  (28.06.16 08:42:23)
hacı o iş zor

  • eksimeksi  (28.06.16 09:56:27)
hostes ne olm? boşver.

  • prince legolas  (28.06.16 09:58:06)
  • stavro  (28.06.16 09:59:42)
onun her limanda bir sefgilisi vardır bence. sen de bunlardan biri olmayı kabul ediyorsan yürümeye devam et. seninki yürümek olur ama onunki her daim uçmak.

  • matrix  (29.06.16 01:24:00)
Bana İngilizce öğretsene demen yanlış, bir gün beni uçursana demen gerekiyordu. Paran varsa olabilir.

  • dissendium  (29.06.16 01:27:29)
Oyle bir kiza bana ingilizce öğretsene nasil bir ezikliktir lan. Bilmiyorsan da gelistirmem lazim gramer var speaking pek yok der gecersin. Seninki biraz cugurt isi ve ergen isi olmus açıkçası

Olacagi varsada kiz senden hafif bi soğumustur bu taleple.

He bi de öyle bi kiza bu cumleyi kuruyorsan, bu gayet normal geliyorsa hele bunu kizi tavlamak icin yapiyorsan senle zor be haci.

Senin daha cok firin ekmek yemen lazim
  • mobydick  (29.06.16 02:25:06)
olmaz olmaz

  • mojiziku  (29.06.16 19:26:47)
-Olabilirde olmayabilirde bunu bilmeyiz. kız dışardan havalı görünür ama hoşlandığı beğendiği bir erkek profili vardır kafasında, 100 erkeği beğenmez gider çirkin bi erkekle sevgili olur.
-sen özgüveni yerinde bi erkeksen, fit bir vücudun varsa, ağzın laf yapıyorsa, hafif çılgınsan olabilir.

  • komando kani var bende  (29.06.16 19:59:58 ~ 20:00:32)