Vadesiz hesaba sanal kart açan banka

Genşler selam,

Şimdi şu hesap işletim ücreti karşı davası mevzunu görünce gene sinirlendim, şu garantiyi komple kapayayım diyorum.

Hali hazırda bankacılık baabında kullandığım tek şey garantideki vadesiz hesabım. Garanti kullanmamın tek sebebi de bu hesap üzerinden ön yüklemeli sanal kart kullanabiliyor olmam.

Bunun alternatifi banka var mıdır? Enparada sanal kart yokmuş, diğer güya şubesiz alternatiflerde var mıdır böyle bir durum?

Napsam ki?

Akbankta var. Dediğin gibi ön yüklemeli vafesiz hesaptan.

Akbank direkt kart mı ne adı. Ben kullandım çok.
  • bir ileti paylastim  (28.06.16 00:11:20)
Karta bağlı olmayan vadeli bir hesap açarak karttan çekilecek miktarı vadesize aktarma yöntemiyle sanal kart gibi kullanabilirsin her bankayı.

  • fuzzy olmak istemistim  (28.06.16 01:22:40)
@fuzzy derdim güvenlik değil aslında bankamatik kartları sadece 3d secure destekleyen yerlerde çalışıyor. yani her internet alışverişinde iş görmüyor, o sebeple sanal istiyorum.

  • yuto  (28.06.16 01:48:36)