Evi temizletmek ve camasirlari yikamak

1: kucukyali tarafindayim. Annemler gidecek de yarin. Haftada bi gun veya iki haftada bi gun evi temizletmek istesem. Kaca patlar. Kimi bulurum. Bu isler nasil olur.

2: hadi ic camasirlari yikadim makinada astim diyelim. Gomlek ve pantolonlarin da yikanmasi ve utulenmesi lazim. Bunlari kurutemizleymeye versem hafatada bi gun. Kaca patlar. Cok mu pahali olur. Napsam.

Gelen ablaya yıkatıp ütületebilirsin. Günlüğü 100den aşağı kimse gelmez. Daha fazla da olabilir piyasaya hakim değilim.

  • bir nick var benden iceri  (27.06.16 20:09:27)
Ortalama 120 ile 160 arasında değişiyor fiyatlar. Bizim ev küçük olduğu için tüm gün gelince öğleden sona utu yapıyor abla. 140 veriyorum.

Bazıları sadece utuye de gelebilir, konuşmak gerek.
  • fraise  (27.06.16 20:13:34)
temizlik neyse de ütüyü kendin yap canım. hergün bir üst, üç günde bir de pantolon değiştirsen toplam 10 parça ütü eder o da haftada 1 saatini alır maksimum.

  • maxc  (27.06.16 20:44:10)
temizlikyolda.com

  • eksi sozlukte eksiyen adam  (27.06.16 21:03:57)
Ben gomlek ve pantolon utuleyemiyorum ki. Bilmiyorum yani. Her hafta basi.

Eger ev temizligi ve utuyu gelen abla hallederse iki haftada bir super olur. 150 veririm. Mumkun mudur.

Onerdiginiz varsa bu arada?
  • brad pitt  (27.06.16 21:09:08)
E bilmiyorum ne demek, ogrenmesi zor degil ki.

Usenmek ayri ama bilmiyorum diyip bir sey yapmamak ayri.
  • kuehles blondes  (27.06.16 21:12:01)
Hocam evde kalırsın benden söylemesi :))

İlla ütücü arıyorsan Adnan Kahveci parkının köşesinde vardı diye hatırlıyorum (5 sene oldu yalnız gitmeyeli).
  • maxc  (27.06.16 22:19:21)
Hocam ben evlenmek istemiyorum. Useniyorum, ona vakit ayirmak istemiyorum, iyi olacagini dusunmuyorum vs vs.

Site guzelmis. 2 haftada bir ev temizligi arti utu yaptiririm.

Tesekkurler.

Arkadasim olmak isteyen mesaj atsin.

Haydi iyi aksamlar.
  • brad pitt  (27.06.16 22:33:18)