Vodafone pasaport

Arkadaşlar merhaba,

Vodafone pasaport üyesiyim. Tarifeye göre yurt dışına çıkınca günlük 9tl gibi bir rakama Türkiye'deki tarifemi kullanabiliyorum. İş için İsveç'e gitmem gerekti ve ben de bu tarifeden dolayı telefonu internet de dahil olmak üzere kullandım fakat İsveç pasaport tarifesine dahik değilmiş ve 760tl kadar bir fatura geldi(170tl'si normal fatura tutarı. Vodafone Red üyesiyim). Vodafone müşteri hizmetleri ile görüştüm ama hiçbir şekilde indirim yapmıyorlar. Fatura miktarında indirim almam için yapabileceğim bir şey var mı yoksa soğuk su mu içeyim?

su

  • bryan fury  (27.06.16 16:45:10)
vodafone ülkesi değilse geçiriyorlar.aynı şey başıma fas seyahatinde geldi. peki size mesaj geldimi isveçe gittiğinizde aramalar şu kadardır, internet bu kadardır diye ?

  • delidir yakalayin  (27.06.16 17:37:44)
müşteri hizmetleri belki indirim vb yapmayabilir ama en azindan taksitlendirme sansinizi deneyebilirsiniz.

ayrica, vodafone, bu gibi durumlarda, faturani belirli bir tutara ulastiginda mesaj gönderiyor, normalde. size gelmedi mi?

bir de o 9 tl değil 12 tl oldu, bildiğim kadariyla.
  • for the record  (27.06.16 17:40:12)
yanlış anlamayın da bu tarifenin hangi ülkelerde geçerli olduğuna neden bakmadınız ki?

  • burya  (27.06.16 18:04:49)
eğer mesaj gelmediyse yırtabilme şansınız varitalyadayken kota aşımı olmuş 5000 tl fatura geldi. bana uyarı mesajı gelmedi dedim yatırdılar geriye parayı. şansını böyle deneyebilirsin.

  • delidir yakalayin  (27.06.16 20:09:52 ~ 20:10:29)