İzmir Çiğili de çalışmaya başlayacka olana 1+1 ev önerileri

Merhaba Arkadaşlar,

İzmir çiğli de bayram sonrası çalışılmaya başlanacak. Servis varmış ama yine de çok uzak olmayacak ve güvneli bir yerlerden 1+1 ev arıyoruz. Gören bilen, kendi evi olan biri çıkar mı acaba bu güzide ortamdan...

Bostanlı civarlarından bakın. Araçla 10-15 dakkada Çiğli'ye varırsınız. Benim en sevdiğim yer Bostanlı. İşe biraz daha yakın olsun derseniz mavişehir, Mavi Bahçe'nin arkasında kalan (eski carrefour civarı) binalarda da bulabilirsiniz büyük ihtimalle. Daha fazla çiğliye yaklaşmayın, tavsiye etmem.

  • himmet dayi  (27.06.16 14:23:02)
Soyak Optimus / Soyak Mavişehir'e bak. Site ve güvenilir. Yalnız 1+1 fiyatları 1000 TL den başlıyor oralarda

  • ondkz  (27.06.16 14:24:25)
himmet +1 çok yaklaşmanı tavsiye etmem çiğliye. bostanlının iç kesimleri hatta şemikler bile olur ama çiğlide oturma.

  • utkuren  (27.06.16 14:34:21)
çiğli organize ise orasıda ayrı bir uzak, eğer öyleyse çiğliden dışarı çıkmazdım ben..

üçyol metroya yakın 1+1 eşyalı ev var ama uzak kalır size..
  • redeath  (27.06.16 14:37:49)
Verebileceğin kira miktarına göre değişir aslında. Bostanlı yada Mavişehir fikirleri güzel katılıyorum, ancak oralarda kiralar bi tık daha artacaktır. En uygun Soyak Siesta yada Oxygen de 1+1 ev bulabilirsiniz, onlarında eşyalı kiraları 1200 TL +150 TL aidat civarında. Ben de çiğli'de çalışıyorum ve bostanlı (nergiz) civarında oturuyorum, kiram eşyalı 1000 TL. Ancak balatçık yada harmandalı civarında kiralar daha uygun, ama pek iç açıcı semtler de değil.

  • tss  (27.06.16 14:53:55)
Herkese çok teeşekkürler. Bütçe 1000 lere çıkacak gibi değil, maaş gereği. Bu iş ne kadar ekmek o kadar köfte biliyorum da. Max 600 -650 lere çıkılabilir miş.....

  • denemebirikiüç  (27.06.16 15:28:26)
Yenigirne civarlarına bak. Hem yeni olur evler, hem daha uygun fiyatlı.

  • himmet dayi  (27.06.16 16:55:09)
soyak oxygen yeni site, çok fazla kiralık 1+1 boş ev var, eşyasız pazarlıkla 650ye bulma şansı olabilir.

  • la lykia  (27.06.16 18:37:33)