pegasus kabin bagajına quechua easyfit 60lt sığar mı?

20 cm x 40 cm x 55 cm pegasus'un kabul ettiği kabin bagajı ölçüleri. çanta ise Y 69 X G 28 X D 28 cm şeklinde belirtilmiş dolu haliyle. www.decathlon.com.tr
pegasus en-boy-yükseklik diye vermiştir diye düşünüyorum, o halde çanta 28x28x69 oluyor. şimdi ben diyorum ki bu çantayı bu ölçülere gelecek şekilde (yarısını vs.) doldursam kabul ederler mi kabin bagajı olarak? mesela ryanair'deki şu aletler gibi bişey var mı, ne şekilde olursa olsun buna sığıyorsa alıyoruz diyorlar mı?
static.independent.co.uk

ya da elle mi ölçüyorlar, nasıl belirliyorlar? ağırlık konusunun daha önemli olduğunu düşünüyorum, 8 kg imiş sınır, onu geçmeyecek çanta; gerisine çok takarlar mı? kabindeki göze sığar neticede, gerisine bakarlar mı dersiniz?

"ben bu çantanın aynısını kabine soktum kardeş" diyen varsa hiç uzatmasın desin, ben bu kadar yazıyı boşa yazmış olmayı da göze alıyorum.

geçen hafta israile gittim pegasusla. bu çantayı soktum. artı mat da vardı.
www.decathlon.com.tr

seninkide girer bence.
  • al basmadan donu var  (27.06.16 00:52:39 ~ 00:53:03)