Monster Abra A7 V5.3.3 Alınır mı?

Merhaba, bir süredir yeni bir laptop almak istiyordum. Monster'ın Abra A5 V6.1.3 modelini alacaktım ancak stokta kalmamış. O nedenle başlıkta yazdığım modeli alabilirim.

(git: www.monsternotebook.com.tr)

Sizce bu laptop nasıl? Tasarım ve oyun için kullanmayı düşünüyorum. Performansı, ömrü ve teknik servisi gibi konularda tecrübe veya duyumlarınız varsa öğrenmek istiyorum. Artık karara varıp bir laptop almam lazım.

Ek olarak: Aldıktan sonra kendim hafıza ve ram eklersem garantisi bozulur mu?

oyun için 960m'li modellere bak, mesela şu: www.monsternotebook.com.tr
aradaki 300 lira farka değer. ekranı küçük ama 500gb fazladan depolaması var.

işlemci performansı programlarına yeter, 8gb ram'i de. monster güvenilir marka, türkiye organizasyonu da başarılı çalışıyor; servis vs. sıkıntısı çekmezsin. ram ve ssd takınca garanti bozuur mu bilmiyorum, arayıp öğrenebilirsin. en kötü sen alıp servise götürdüğünde onlar takar diye düşünüyorum.
  • baba jo  (27.06.16 08:51:37)
monster'ımı alalı 3 sene oldu ekran kartı 650m hala canavar gibi. tek sıkıntım pilinin ömrü erken bitti. garanti kapsamında olduğundan yolladım hiç sıkıntı çıkarmaksızın değiştirip yolladılar.

garanti mevzuusunu arayıp sormanı öneririm.
  • eleutheiros  (27.06.16 11:17:49)
@baba jo

zaten var olan bütçemi zorlayarak 3000 liralık modeli alıyorum, aradaki fark beim için fazla. o nedenle bu model konusunda emin olursam alacağım, olmadı başka modellere bakarım
  • just a little faith  (28.06.16 00:26:51)