mesajlarıma cevap vermeyen adamdan direk soğuyorum

eski erkek arkadaşım bu konuda tam bir irrite etme uzmanı olduğu için kalıcı hasar bıraktı 2 yılda. ne iyi geceler ne birşey, o gün konuşmna benim en son yazdığım cümlede kalırdı maşallah. konu ile ilgili hala yazacaklarım varsa da ağzıma tıkılırdı. neyse geçelim o saçma şeyi.

artık tahammülüm yok. resmen yok.
böyle aşırı gıcık oluyorum.
trip atmam, mesele de yapmam ama çoğu şeyi.
ama şimdi mesela flört aşamasında cool olmak için cevap atmıyorlar ya, telefonu elime alıp küfredesim fln geliyor. aslında o küfürlerin gitmesi gereken yer başka da neyse.

bu durumu aşmak için ne yapayım?

Takma.

  • six packsiz  (26.06.16 17:27:46)
mesajlarına cevap vermeyen insan senden soğumuştur zaten. takma.

  • sen git ben geliyorum  (26.06.16 17:30:48)
Tak. Bariz bir sekil de karsi taraf sizi umursamiyor. Iyi geceler ya da gunaydin mesaji almiyorsaniz o kisi icin degeriniz belirli bir seviyenin altinda demektir.

Uzuldum adiniza.
  • kuvvetle muhtemel troll olacagim dedim  (26.06.16 17:57:42)
iyi geceler ya da günaydın mesajı atmayan eski ilişkimdi. yanlış anlaşıldım galiba. onu nedne artık bukadar tahammülsüz olduğu anlatmak için yazdım.

  • mobydick  (26.06.16 18:05:57)
Flort asamasinda coll olmaya calisan adam, sevgili olunca nasil davranir allah bilir.

Kendi degerinizi yitirmeyin. Bu tarz adamlari da takmayin. Disarida adam mi yok? Sizi anlayan, size dogru yaklasimlarda bulunan insanlarla muhakkak yolunuz kesisecektir. Uzmeyin, sitres yapmayin bosuna.
  • kuvvetle muhtemel troll olacagim dedim  (26.06.16 18:11:58)
biz de kadınlardan çekiyoruz aynı şeyi. insan olmakla ilgili biraz.

benim sırf bu nedenle iki ilişkiyi lök diye bitirmişliğim var mesela. tavsiye ederim. (;
  • avianthem  (26.06.16 18:19:55 ~ 18:20:53)
Aynısı komşumda da var.

Bence ben bunu yazmak için buraya taşındım ve komşuma aşık oldum.
  • ikcı  (26.06.16 18:21:01)
Ben de öyle cevap vermiyorum bazen. Kızmamak lazım.

  • Goddard  (26.06.16 18:22:18)
Cevap atmıyor derken hiç mi yazmıyor? İki gün sonra mı cevap geliyor.

  • geçerkenugradım  (26.06.16 18:30:33)
mesela "internetim çok kötü şuan" diyorum, konuşma böyle kalıyor. yarın naberle başlayan yeni bir konuşma.

  • mobydick  (26.06.16 18:31:42)
"ama şimdi mesela flört aşamasında cool olmak için cevap atmıyorlar"

aklına gelen ilk seçenğin bu olması acınası. ben diğer bazı ihtimalleri söyleyeyim mesela, bunları düşün:

- muhabbetin çekilmiyor
- senle konuşacak çok şeyi yok
- senle ilgilenmiyor
- belki çok da umrunda değilsin?

erkekler (en azından loser olmayanlar) "dur şu kıza cool olayım" falan diye kasmıyor. "gülücük yapsam mı, hemen yazmayayım, dur online görsün" bilmem ne, böyle şeylere de kafa yormuyor. bir de genel olarak size göre daha az konuşuyoruz bu zaten hayatın gerçeği.

ayrıca "internetim çok kötü" dedikten sonra düzeldiğinde haber vermen gerekiyor.

hatta ne geldi aklıma bak şimdi eksisozluk.com
  • celeron 300a  (26.06.16 18:48:47 ~ 18:55:37)
Ne olursa olsun bu şekilde davranmak saygısızca. Tecrübem bu şekilde davranan insanlar normalde de düzgün cümle kuramayan tipler. Çok kitap okumak herkesi alim yapmıyor malesef. Öyle insanlarla uğraşma, vaktine yazık.

  • hasmetizm 2046  (26.06.16 19:46:35)
bence senin aşmana gerek yok gibi. flörtleşmeye geçtiyse zaten konuşmaktan zevk alınır karşılıklı bırakamazsın telefonu elinden. bazıları da telefonla konuşur bu süreçte. yani karşılıklı ilerler bence. ama bazı insanlar hoşlanmaz yazışmaktan belki de öyle bir durum vardır, yapabiliyorsan da dile getir ilişkiyi çekilmez kılar seni çok zorluyorsa bu durum.

  • tiredpanda  (26.06.16 23:08:43)
haklısın sonuna kadar. "aşman gereken" bir durum da yok bence. o kişilerin aşması gereken yönleri var.

  • matrix  (27.06.16 02:43:36)
yıl olmuş 2016 hala mı mesaj ameka? arar konuşursun 2 dakika bitti gitti.

  • red light in my eyes  (27.06.16 14:34:58)