sapıkları ifşa etmek..

az önce sözlükte bir başlık gördüm :
eksisozluk.com

ve salladıklarını düşünüp denemeye karar verdim. sonuç facia, biliyordum kötü durumda olduğumuzu ama bu dereceye ulaştığımızı düşünmezdim. bir kaç ricam var

1. hukuktan anlayan arkadaşlar bu sapıkları en temiz ifşa etme yollarını bize anlatabilirler mi?

2. sözlükteki bazı salaklar yazışıp yazışıp daha telefon no bile almadan yaptığı şeyin tezgah olduğunu söyleyip adamı kaçırıyor. sözlük yazarları o aptalları uyarırsa, işi usülüne göre yapıp savcılığa vermiş oluruz

teşekkürler

al işte. ne gerizekalı insanlarız, adamlar şimdiden kılıfını bulmuş 14 yaşındayım filan demeye başlamışlar. bir şeyi de elimize yüzümüze bulaştırmayalım

  • fatihdr  (26.06.16 17:23:36)
hocam yalnız bir durum var.

Kişi kendini 13 yaşında bir kız olarak tanıtıp başka bir kişiyi yanıltıyorsa o durumdan ne filmler çıkar biliyor musunuz?

en basiti karşıdaki adam bana tuzak kurmuşlar diyebilir, en basiti biz tanısıyorduk aramız kötüydü benden intikam icin bunu yapmıs diyebilir........

böyle bir durumda iki taraf ta yanabilir.

hukuk öyle, AHA ADAM SAPIK la işlemez malesef.

ek olarak, bu ülkede 20 kişinin tecavüzüne uğramış çocuklar var, tecavüz edenler salıverilmiş. neyin kafasında bu arkadaşlar?
  • anonymice  (26.06.16 17:35:01 ~ 17:37:19)
Ben bile sıfıra yakın hukuk bilgimle bu tip yazışmalardan bir b.k çıkmayacağını biliyorum hukuki olarak.Çocuk taklidi yapan kişilerde gizli pedofili var bence.

  • turkuaz  (26.06.16 18:13:26)
turkuaz +1

  • Alt4y  (26.06.16 18:21:10 ~ 18:21:30)
@turkuaz

he gizli pedofili var. belli ki daha yaşın küçük. sabahtan beri yazışmaları elim ayağım sinirden titreyerek okuyorum.bu şerefsizlerden 1 tanesini bile yakaltma şansı varsa bile uğraşmaya değer buluyorum.
  • fatihdr  (26.06.16 18:29:57)
Bu internet yazismalarinin hicbir delil niteligi yok.

Cocukmus gibi numara yapiyorlardi, ben de dalga gectim sapik numarasi yaptim der gecersin. Kimse de birsey kanitlayamaz. Neyin derdindesiniz bilmiyorum.
  • kareem said  (26.06.16 21:26:58)