[]

kapıda ödemeyle ürün satmış olan var mı?

Alıcıya ürünü kapıda ödemeyle göndererek satmış olan var mı? bana pek güven vermiyor ama merak ettim tecrübe edenlerden.

bir tane telefon satıcam ama alıcı kişi diğer şehirde. kapıda ödemeyle gönder diyor ama ben pek güvenmiyor. daha önce internet üzerinden sayısız alış ve satış işlemlerim oldu ama klasik elden veya havale+kargo şeklinde yaptım.

bu işin bir yamuğu var mı? atıyorum kargoyu teslim edecek adam alıcıyla anlaşmalıdır kargoyu verir parayı da almaz vs. gibi korkum var.

daha önce bu şekilde ürün satmış olan varsa hangi firmayı kullandıkları ve tecrübesini paylaşırsa sevinirim.

 
girilmez o ise, dertsiz basina dert alirsin.

onun bulundugu sehirdeki arkadasina kargola o elden versin. elden yapmadikca ya alan ya satan icin her zaman risk mevcut. ( elden de sikintilar var da en azindan minimize edilmis oluyor)
  • fakyoras  (26.06.16 12:14:40) 
Elden de sahte para mevzulari olabiliyor. Ona da dikkat


  • condom kurşunu  (26.06.16 12:24:19) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.