Klavyesi Arka ışıklandırmalı olan laptop

Patenti apple'ın mı? Neden kimse yapmıyor?

Bizim şirketin verdiği eski dell'lerde vardı.

  • kaptan memo  (25.06.16 20:13:06)
bende 7senelik sony vaio var onda bile var arkadan ışıklı klavye

  • sta  (25.06.16 20:18:36)
çoğunda var sen görmemişsin.

  • Goddard  (25.06.16 20:21:47)
var da zahmetli diye yapmıyorlar ışıklı seven çoluk çocuk dışında alan yok pek

  • masa penisi  (25.06.16 20:25:15)
neredeyse bütün oyun laptoplarında var. Asus'un metal kasa bazı modellerinde beyaz ışıklı olarak var. Bendeki oyun laptobu ve kırmızı arka ışıklı, ben bunu daha çok seviyorum gece karanlıkta göz yormuyor. (MSI'larınki sanırım rgb, her renk olabiliyor)

Çoluk çocuk dışında alan yok demişler de biraz karanlık ortamda çalışan/çalışmayı seven kişi böyle almalı bence. Ayrıca kırmızı led'e laf eden olursa diye:
blogldc.s3.amazonaws.com
  • rodriguez2  (25.06.16 20:32:33 ~ 20:33:11)
çok gerekli değil, ek masraf, ek arıza potansiyeli(tek led arada ölse rahatsızlık verir mesela) alt seviyede yok. üst düzeyde neredeyse tüm markalarda zaten var. pcdeki klavyem backlit ama 99% kapalı tutuyorum diyebilirim. mouse'da da logo ve scroll ledli ama yine kapalı tutarım. kasa içinde ekran kartında led var onu da kapalı tutarım... öyle işte... zahmet vs. değil yani olay maddiyat sadece...

  • ucan spagetticanavari  (25.06.16 20:45:18)
Benim çok işime yarıyor valla. Ama bu reklamlarda falan gösterilen bilgisayarlarda yok hiç bu meret.

  • cemiyetin unlu simasi  (25.06.16 20:55:36)
Bir de şu var, arka aydınlatma dediysem şu harfleri de aydınlatmalı olacak. Macbook gibi.

  • cemiyetin unlu simasi  (25.06.16 20:56:38)
dell ve sony de gördüm. bahsettiğin gibi harfler de görünüyor.

  • sttc  (25.06.16 21:02:40)
4 sene once aldigim samsung laptobumda oyle. ayni dedigin gibi harfler filan da gozukuyor. isikli isikli guzel geliyor

  • fakyoras  (25.06.16 21:50:55)
benim eski IBM dizüstü bilgisayarın tepesinde şimdiki kameranın olduğu yerde ufak bi lamba var, klavyey aydınlatmak için.

  • Goddard  (25.06.16 22:52:18)
Yav hep 4 sene 7 sene diyorsunuz:)

  • cemiyetin unlu simasi  (26.06.16 03:29:48)