osuruğa gülenin osuruk kadar aklı

yok mu gerçekten? kendimi bildim bileli osuruğa ve birinin düşmesine çok gülerim. Var mı başka osuruğu komik bulan?

Komik bulmuyorum ben

  • basond  (25.06.16 19:28:22)
O degil de kusana gulmek nasil bir kafa lan dusununce komik geldi ahahsbsjsbsbd

  • Deathrow  (25.06.16 19:32:04)
Annem. İki osuruk muhabbeti olsun, ortamda biri eskaza osuruversin yarılır. Dakikalarca gülüyor, katılıyor kadın. Şu duyuruyu görse mesela gülerdi.

Ben pek komik bulmuyorum. Düşene de gülemem, ayyy falan derim böyle hep içim acır.
  • buff  (25.06.16 19:32:33)
Osurma olayına kesinlikle gülmedim. Başını örtüp, sesini incelterek kadın taklidi yapan en az bir kişi de barındıran, sürekli değişen müzikle bir şeyler oynayan, genelde adı komedi dans üçlüsü falan gibi bir şey olan olaya gülenlerin zekasından daha az şüphe ediyorum.

Kişisel algılama kendimi bildim bileli böyle düşünüyorum ben.
  • nawar  (25.06.16 19:35:20 ~ 19:44:36)
wow too much seriousness around. bence komik. düşenler de komik. kendim düşünce gülmekten kalkamıyorum genelde.

  • nathanieltroy  (25.06.16 19:35:27)
Duruma gore bazen gulerim ne bilim

  • neira  (25.06.16 19:37:30)
ortama göre gülebilirim. kusana da gülebilirim.

  • doxanikee  (25.06.16 19:41:25)
@newar alınmadım tabi hocam ama bu kadar önyargılı olursan üzerler :)

@buff ben de annenin olayı okuyunca güldüm :d
  • truew  (25.06.16 19:41:45)
normalde gülmem ama çocuklarla gülüyorum, geçen arkadaşın çocuğu osurdu önce utandı sonra çok güldü şebeklikler falan bizde çok güldük.

  • yue  (25.06.16 20:19:51)
küçükken gülerdim.

  • Goddard  (25.06.16 20:21:22)
Kasitli osuruga gulerim. Arkadas ortaminda cok rahat koyuveriyolar. Birde bazilarinin ici kokmus oluyor... bulunulan ortamin paldir küldür terk edilişi çok guldurur beni.

  • trejemu  (26.06.16 02:57:23)
osuruğun nasıl olduğuna bağlı. ne osuruklar var. trombon gibi, davul gibi, akortsuz keman gibi...

kokudan uzaksam gülebilirim. hani "o ses nasıl çıktı" gibisinden.

kedilerim sesli yellendiğinde yerlere yatıyorum yalnız. sanki dünyanın tek memelisi biziz. ama işte ne yapayım çok masum bir halleri oluyor.

edit: trejemu+1.

the catcher in the rye'da ismi tam hatırlamayabilirim ama şöyle bir bölüm vardı "and then this guy sitting in the front, edgar marsella, laid this terrific fart" gibi bir bölüm vardı.

müdür kendinibeğenmiş bir edayla chapel'da okul kuralları hede hödöden çok self-important bir şekilde bahsederken old edgar çakmış da osuruğu onu diyor. öyle bir şeyde katıla katıla gülerim mesela. söz kesen osuruk ekolü güldürür beni bazen, kurbanı olmuşluğum vardır o zaman da gülmüştüm(cart kabakağıt :D )
  • godoşu beklerken  (26.06.16 05:34:36 ~ 05:39:40)
Osuruğa veya düşmeye hiç gülemiyorum. Kendim düşünce gülerim ama başkası düşünce hiç gülemedim.

  • aychovsky  (26.06.16 05:37:26)
ek olarak: düşme kısmını unutmuşum, ben de düşene gülemem, gülmedim ancak osurukla alakasını anlayamadım.

yellenen şahsı küçük düşürücü şekilde gülmekse alakası, hiç işim olmaz.
  • godoşu beklerken  (26.06.16 05:42:54 ~ 05:44:31)
osuruğa güldüğümü hatırlamıyorum normal şartlarda, denk gelirse ortamına göre gülebilirim.

kendi düşmeme de başkasının düşmesine de gülüyorum ama acayip bi şekilde. böyle kasıtlı ittir/kaktır/sandalye çek vs durumları hariç ama sakarlık olacak özünde. komik mi dersen değil ama napalım kardeş insanoğlu kusurlu bi makine eldeki malzeme bende bu.
  • rubenanyukov  (26.06.16 06:24:30)