[]

bu youtuberlar ne kadar kazanıyor da bu devlet gözünü dikti?

devlet yeni vergi kapısı bulduğuna göre bayağı para girişi oluyor demektir ancak internette şöyle bir baktım ortalama kazançları göremedim.

atıyorum 2-3 günde bir video yükleyen ve videoları ortalama 20k izlenme alan bir youtuber ne kadar gelir elde ediyor aylık?


 
  • sutlu nescafe  (25.06.16 12:46:48) 
oha diyorum kanalı her gün 3 milyon kere izleme mi alıyor yani. harbiden oha'ymış. bence bunda bir bit yeniği var. zaten türkiyede kaç tane internet kullanıcısı var ki bu kadar günde 3m izlenme alıyorlar?

millet sabah uyanınca yüzünü yıkamadan oha diyorum kanalına mı giriyor.
  • mr.goodcat  (25.06.16 12:50:35) 
Milyona ulasirsa bir seyler kazanmaya basliyorlar, 20k izlenme bir seye yaramaz.


  • stavro  (25.06.16 12:53:50) 
ergenler kazandırıyor o tür kanallara bu parayı


  • bu ne dunya kardesimmm  (25.06.16 12:54:36) 
Ekşişeylerde paylaşmışlardı dün oraya bakabilirsiniz.


  • premium hayat yan gel yat  (25.06.16 17:04:31) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.