askerde 3 numara saç yasak mi

s.b

yok öyle bir şey sallamış arkadaşın.

çok takmayın askeri efsanelere.
  • gibicibicis  (25.06.16 01:28:14)
Yoo yasak falan değil. Favorilerin önemli sadece uzun ve şekilli olmasın yeter. Sivil hayatında berber çırağı ya da ustası olan varsa onu askeriye berberi yapıyolar. O da artık nasıl keserse. Ayrıca berberle, hamamcıyla, kantinciyle, yemekhaneciyle falan aran iyi olsun. Lazım oluyolar. Tugay da yaptım ben askerlik. Karakollarda durum nasıl bilemem.

  • loae haled  (25.06.16 01:30:02)
ben de yasak diye biliyorum.

ama konutanlar pek sallamıyor. saf bir arkadaşı saçkıran var diye kandırıp saçını 3'e vurdurtmuşlardı. bir iki komutan laf ettiyse de pek bişey olmadı.
  • avianthem  (25.06.16 01:30:21)
ben askerdeyken saçları kazıttım.

zincirleme gelişen saçma sapan olaylar sonucu öyle oldu. acemi birliğindeydim o zaman. komutanların çok hoşuna gitmedi ama hiçkimse de sıkıntı çıkarmadı, sordular sadece. ayrıca 3 numaraya türkiye genelinde hiçkimsenin birşey diyeceğine inanmıyorum. gayet normaldir asker için.
  • gman  (25.06.16 01:36:01)
3 numara yasak degil. Ama saci kazitmak yasak. Ben 1e mi vurmustum. Aslinda o da yasak. Yani takim komutanin sana takiksa bundan basini agritabilir ama cok aykiri bi adam degilsen ugrasmaz yapma bi daha filan der. Ama yapmayin.

  • allah yazdiysa bozsun  (25.06.16 01:47:52)
yaw yok be

  • Alt4y  (25.06.16 01:56:52)
Yok be ya

  • all girls dream  (25.06.16 02:58:41)
konuya ek bir soru olacak ben kafasını haftada 1 tıraş eden kel bir insanım, askerde mecburi uzatacak mıyım o saçı? tıraş dediğim de 0 işte.

  • phoera  (25.06.16 03:43:20)
Saci kazitmak yasak veya isyan olarak degerlendiriliyor, 3 numara zaten asker tirasi olarak bilinir

  • baldur2  (25.06.16 06:42:07)
yasak değil. 'kafayı mı yedin la noldu' falan diye takılıyorlar.

  • dr cucu  (25.06.16 06:47:08)
3 zaten olması gereken. ama askerliğin sonlarına doğru kep altı na ses çıkarmazlar. yanlar 3 üstler 4-5 gibi. ben sürekli 1 numara gezdim hatta sonralara doğru tenten stayla bile yaptım

  • mr fusion  (25.06.16 13:01:59)
3 numara saç tıraşı yapmıyorlardı askerde. yasak diye ben de duymuştum. sene 2009

  • burya  (25.06.16 13:25:45)
yasak dediler bana askerdeyken
3 numara idi saçım ama bişey olmadı daha yapma dediler ben hep 3 numara yapmıştım zırt pırt uğraşamam saçla diye

  • basond  (25.06.16 20:29:37)