[]

şunlar nedir? satsam satılır mı?

eskiden kalma eşyaların içinden çıktı. 4 tane var hiç açılmamış. birini açtım içine bakmak için. sanırım hoparlör ancak bildiğimiz 3.5mm girişi yok. değişik bir şey. nedir bunlar? para eder mi?

fotolar:

i.hizliresim.com
i.hizliresim.com
i.hizliresim.com

 
bildigimiz vintage hoparlor. kac watt, kac ohm ogren. mumkunse modelini de bulmaya calis. boyle seyler iyi fiyata satiliyor ama alan var mi bilmiyorum. vardir elbet manyaklari.


  • hopeless  (24.06.16 23:01:09) 
satilabilir. eski tip hoparlörlerin hastasi vardır. ayrintili bilgi icin marka model yazıp nette arama yap sonra da sahibinden.com gibi bir yerde ilan ver.


  • 1adam  (24.06.16 23:02:16) 
Anam benden daha kirli ciki adamlar varmis burada,arkadakilerde speaker kutusu gibi.bayagi eski duvar hoparlorleri,para eder mi bilmiyorum atmayi dusunursen talip olabilirim,


  • duptıs  (24.06.16 23:04:31) 
aynısı değil ama fikir verir en azından

www.ebay.com
  • delidir yakalayin  (24.06.16 23:51:20) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.