Evlenmek istemediğiniz sevgili

Kızla sevgilisiniz diyelim, ama evlenilecek bir kız olarak görmüyorsunuz o kızı. Daha genç, daha güzel, daha eğlenceli birini bulurum evleneceğiniz zaman diye düşünüyorsunuz ama aşık gibisiniz sevgilinize, sadece hayatta aldığınız ciddi kararlarda mantık yönünüz ağır basan bir insansınız.

Kızın evlilik çağı da yaklaşıyor hatta geçiyor da. Siz kızdan ayrıldıktan sonra kız başkasını bulamayıp evde kalırsa sizi suçlar diye çekiniyorsunuz. Ypıyorlar çünkü öyle evde kalmış kızlar, son sevgililerini suçluyorlar devamlı, gördüm kaç kere.

Neyse efenim, sevdiğiniz/aşık olduğunuz için henüz ayrılmak da istemiyorsunuz bu kızla... Ne yaparsınız böyle bir durumda?

Kıza evlilik konusundaki düşüncelerinizi söyleyip, sen evlenilecek birini bulana kadar takılmaya devam edelim denilebilir mi böyle bir durumda?

intihar ederim ve dünyayı kendim gibi bir pislikten kurtarırım ^^

  • devilred  (23.06.16 23:38:39)
kardeş kusura bakma da yaptığın büyük ahlaksızlık. özür dilerim bunu söylediğim için.

  • cekilmis gayfe  (23.06.16 23:38:45)
sıkılana kadar dalgana bak, sonra sepetle. silah zoruyla mı birlikte sanki?

  • prince legolas  (23.06.16 23:40:28)
iş kanununda da var buna benzer bi madde. bi işte işte çalışırken haftada bilmem kaç saat yeni iş arama izni diye. araştır bence ;)

  • kelepir  (23.06.16 23:40:51)
@cekilmis gayfe

2. tekil şahısla sordum soruyu ya, ben kendim bunları yapıyorum demedim hiçbir yerde, niye ahlaksız oldum şimdi yahu...
  • benim adim kerim hepinizi severim  (23.06.16 23:42:14)
önce kızı sonra kendimi sikerim. tro olur yollara düşerim.

  • ya ben lan neyse  (23.06.16 23:42:41)
devilred +1

  • yuvarlanantencereninkapagi  (23.06.16 23:44:14)
belirtmemişsin ama kız sana evliliğin konusunu açmışsa dürüst olup, böyle bir isteğinin olmadığını söylemende bir sakınca yok bence. beklentileriniz birbirini karşılamıyorsa da ayrılırsınız. sırf yaşı geldi diye niye evlenesin?

ama kız böyle bir şeyin konusunu açmamışsa, evlilik gibi bir beklentisi de yoksa, sen manyak mısın?
  • ruhen hastayim ben  (23.06.16 23:44:24)
daha genc, daha güzel ve daha eğlenceli birini şimdi bul onunla sevgili ol. kızı da kendinden kurtar bir an önce.

aşık gibisin, ayrılmak istemiyorsun ama evlenilecek kız değil diye sınıflandırıp mantık olaylarına giriyorsun. nedir bu kadınların sizden çektiği.

feminizm bastı beni bi.
  • jonestown  (23.06.16 23:54:37)
Devilred+1

"Evlenecek birini bulana kadar takilalim" demek nedir yahu?
Vakit gecirtici oyuncak mi o kiz?
Hasta misiniz arkadasim ya:/
  • kuehles blondes  (24.06.16 00:05:07)
onun da aynı şeyi düşünmediğine nasıl bu kadar eminsin? umarım sepetler o da uygun bir zamanda mesela sen yapmadan önce.

  • tiredpanda  (24.06.16 00:08:16)
devilred +1
umarim kizi birakip "evlenilecek kiz" bulamayip evde kalan sen olursun. Beddua gibi oldu ama icimden bu geldi okuyunca.

  • sanguine mcqaer  (24.06.16 00:55:43)
devilred+1

  • mobydick  (24.06.16 01:04:20)
Kendine ve bize burda dürüst olduğun gibi;ona da dürüst ol..ah alırsın.

  • gadlemler  (24.06.16 01:53:38)
Eğer sen bunları yapıyorsan, devilred +1.
" başkası " yapıyorsa devilred +1.

Lan bir kere de dönüp kendinize bakın be. Ben evlenilecek adam mıyım yoksa geri zekalının önde gideni miyim diye sorun. Bir kere de kızları sınıflandırmayı bırakın.

Nefretliksiniz.
  • humblebirth  (24.06.16 01:54:16)
evlenilecek bir kız olarak görülmeyen biriyle sevgili kalmak istemek de iyiymiş... hem evlenilecek kız değil hem de aşıksın ve seviyorsun öyle mi? :D

  • matrix  (24.06.16 02:39:23)
sen kimseyle sevgili olmazsan ne güzel olur.

  • freya  (24.06.16 14:35:04)
devilred +1

  • jimicik  (24.06.16 14:45:43)
"Daha genç, daha güzel, daha eğlenceli birini bulurum evleneceğiniz zaman"
bunu direk kıza söyle kız kararını versin.

  • urasil  (26.06.16 17:53:59)
hocam kaçak et kesme kanununa göre yakalanmadığın müddetçe bir sorun cıkmaz.

  • anonymice  (26.06.16 17:55:52)