Vejeteryan sevgili

Vejeteryan biriyle sevgili olur muydunuz? Ben olmazdım, iki dürüm atamayacağım sevgiliyi neyleyim. Siz de durum nasıl etçiller?

Fark etmez

Ek: Bana karismasin yeter, yedigim ictigime karisilmasina sinir oluyorum
  • yuzır  (23.06.16 18:23:55 ~ 18:24:30)
olmazdım diyemem ama olmamayı tercih ederdim.

  • sta  (23.06.16 18:24:27)
ne önemi var?

  • mukrime  (23.06.16 18:24:29)
Olmak istemem ama olucaksam da olurum. Tskler.

  • yuvarlanantencereninkapagi  (23.06.16 18:26:33)
ben bir gün et yemesem gecesinde hıçkıra hıçkıra ağlıyorum. sevgilimin ya da herhangi birinin yemek/görüş konusundaki seçimleri falan beni hiç ilgilendirmez, isterse ekmek arası ingiliz anahtarı yesin ama ben eti çok sevdiğim için muhtemelen hassas bir vegan dostumuzla anlaşamazdım hiç.

mesela lisede bi arkadaş vardı, kız domatesi sevmediği için nerede bi şey yesek topluca "benimkinde domates olmasın" diye bozgunculuk yapıyodu. domates sevmezsin ve yemeğinde istemezsin ben buna sonuna kadar saygı duyuyorum ama benim adıma çok sinir bozucu bi şey bu ya. standart hamburger işte amk domates istemiyosan domatessiz başka bi şey sipariş etsene. bi şey söylüyolar sonra 6 dakika liste sayıyolar içinde şu olmasın bu olmasın şu şöyle olsun diye. bu tip şeylere hiç gelemiyorum ben. dümdüz adamım. o açıdan yemek konusunda hassas biriyle yapamam. olmaz.
  • der meister  (23.06.16 18:34:33)
olmazdım diyemem ama olmamayı tercih ederdim. + 1
sonuçta dürüm önemli

  • asilyis  (23.06.16 18:40:01)
olurdum, oldum. sen adana yerken o mantar dürüm yer ya, bence iki adana için adam harcamaya değmez ama yine sen bilirsin.

  • evde liyakat kalmamis  (23.06.16 18:41:27)
anlaşamazdım. beraber kokoreç gömmeyeceksek ne anladım ben o ilişkiden.

  • rayde  (23.06.16 18:41:45)
Olmazdim. Cunku bu atesit-dindar gibi bir iliski oluyor mutlaka karsi tarafin bir hukum kurma istegi olurdu. Dinciler nasil ateistleri kurtarilmasi gereken zavallilar olarak goruyorsa; veganlar da ayni sekilde artik gozunun ve vicdaninun acilmasi gereken birey olarak goruyorlar genelde. Ben etin tadini sevmesem de yiyorum, vegan beslenme dogrudan cok karbonhidrat tuketimine dayaniyor. Aldigin protein kaynaklari bile karb kaynagi ayni zamanda. Neyse ki erkek arkadasim ile din,yemek vs tutumuz ayni.

Edit: ben direkt vegan olarak okumusum. Vejetaryenler de ileride veganizme dogru gidiyor zaten, agnostik deizmin ateizme gecis asamasi gibi. Cevabimi oradan yine konuya baglayabiliriz XD
  • neferkitty  (23.06.16 18:50:00 ~ 19:00:46)
ben et yerken kafamı ütülemeyecekse olur.

  • nice tnetennba  (23.06.16 18:58:06)
Shotgun vurdu gol oldu!

Kendine yrmek yaparken bana etli yemek yapmayacaksa tabi ki işim olmaz. Et girmeyen yere dert girer.
  • Goddard  (23.06.16 20:36:02)
arkadaşla bile olmuyor sevgiliyi düşünemiyorum. çünkü sevgiliyle aktiviteler bitiyor bir süre sonra en önemli şeylerden biri yemek oluyor. acıkınca elim ayağım titriyor ve tercihi ben yapmak istiyorum dolayısıyla imkansız.

  • tiredpanda  (23.06.16 21:31:29)
Yuzır ve sta +1.

Tam bir etçilim çünkü.
  • yirmisantim  (23.06.16 21:57:12)
  • seksen9  (23.06.16 23:57:33)
dürümsüz olmaz.

  • chiper  (24.06.16 00:10:12)
olurum mümkünse vejetaryen/vegan olsun

  • freebird5406_2  (24.06.16 00:27:17)
freebird5406_2 + 1

  • ron dennis  (24.06.16 00:29:09)
Bana et pişirdiği müddetçe sıkıntı yok.

  • arnold schwarzeneger  (24.06.16 09:09:25)
sta +1.

yanında yedikçe kendimi kötü hissederdim, rahat olmazdım.
  • piremses  (24.06.16 09:21:42)
Vegan olması tercihim. Vegan dürümler de var. İçinde kan gözyaşı, zulüm olmayan yani.

  • Cursed Chico  (28.07.16 22:57:19)
olurdum, banane ne yerse yesin. isterse kurbağa yesin.

  • for day to break  (28.07.16 23:14:27)