[]

Brexit euro dolar

Referandumun dolar ve euro uzerinde nasil bir etkisi olur?
 
soyle bi haber var: uzmanpara.milliyet.com.tr


  • hopeless  (23.06.16 16:50:42) 
Kitabi mantığa göre euro negatif dolar pozitif bir olay. Ama önceden ne kadarı piyasada fiyatlandı bilemezsin. Söylenti alınıp haber satılır, derler. tam tersi de olursa bir gerekçesi bulunur.


  • 507  (23.06.16 16:55:05) 
ingilizler birlikte kalacak ve euro fazla sarsılmayacak diye bir tahminim var. bakalım yarın neler olacak. eğer çıkarlarsa euro değer kaybedecektir.


  • cekilmis gayfe  (23.06.16 16:59:23) 
remain çıkarsa pound usd karşısında %5-6 değer kazanır diyor uzmanlar. leave durumunda %15'lik düşüş gerçekleşebilirmiş.

son üç ankette başa baş oranlar. ben riske girmedim, tl güvenli liman:D
  • fakyoras  (23.06.16 17:05:19) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.