kelly brook

öncelikle şuna bakalım (git: bit.ly )

kelly brook hakkında ne düşünüyorsunuz, begeniyor musunuz?
benim kendisi hakkında en merak ettiğim, selüliti olmaması imkansız gibi. acaba napıyor.

edit: (git:bit.ly ) mesela burda bence gayet hos görünüyor vücudu. tabii bir de yakından yag doku dalgalanmalarını görmek lazım.

Fotoşopları ve filtreleri çıkardığımızda elimizde mahalle teyzesi gibi bir kadın kalıyor.

  • angelus  (23.06.16 15:53:18)
Aklıma direkt meme geliyor da ofiste olduğum için linki açamıyorum. Biraz irice (literally) bi kadındı yanlış hatırlamıyorsam.

  • chicha  (23.06.16 15:54:31)
bir organizasyonda 2 metre kadar yanındaydım tek kelime ile muhteşem bir hatun.

  • jamswety  (23.06.16 15:54:58)
dana gibi.

  • Nox  (23.06.16 15:58:06)
o bel nası 60 cm? ben orasını anlayamadım.

  • manuel mandalina  (23.06.16 16:00:25)
çok yalan bir paylaşım ya. neye göre mükemmel aq?

abla güzel ama çok iri bence de. baldırlar falan acayip kalın.
  • mattiadestro  (23.06.16 16:04:52)
chicha +1, benim de aklıma direkt meme geliyor. hatta kadının soyadı bile meme yani baksana brOOks. vücudu, yüzü falan güzel ama memelerini biraz fazla büyük buluyorum ben. gerek yok yani buna. bi şekilde aynı yatağa girme şansım olsa, memelerini altından tutup kaldırır ve "ağırlık yabmıyo mu bunlar sana yav" derdim sanırım, oracıkta sonsuza dek kaybederdim şansımı. şöyle portakal ya da biraz büyük meminto olaydı efsaneydi ama dediğim gibi insanın gözüne gözüne giren kocaman memeler bana çekici gelmiyo pek.

  • der meister  (23.06.16 16:05:23)
Doğurganlığı yüksek bir kadın. Orası kesin. Selüliti olmayan bir iki hatun görmüştüm. Ama tanımadığım için soramamıştım.

  • ikcı  (23.06.16 16:08:07)
hatun gibi hatun. fazla söze gerek yok bence.

  • rosencruz  (23.06.16 17:19:56)
Ben bu karıyı Londra'da bankada görmüştüm. Bu canlı gözlerin gördüğü en güzel Kadın değil ama en taşıydı.

  • Mcfly  (23.06.16 20:44:43)
kelly brook ismini gorunce aklima direk meme geldi. hastasi olunmayacak gibi degil ki.

bu hatunun geldigi membagada, yani londra'da merkezde yurusek simdi bu hatuna tas cikaracak onlarcasini goruruz; ayri bir konu bu.
  • ubi dubium ibi libertas  (23.06.16 20:54:50 ~ 20:56:51)