Ehliyet icin goz saglik raporu

Herkese mrb

Aile hekiminden saglik raporu aldim ama goze sevk etti lens kullandigim icin. Sevk ettigi kule dibi gozden en yakin 1 temmuza randevu veriyor,
CuZi bi fiyata ozelden bunu almam gerek bugun. Beyoglu- besiktas civarlarinda nerden alabilirim?

o nasıl iş lan? Ben ehliyet alırken kursa doktor gelip 30 saniyede muayene etmişti.

  • himmet dayi  (23.06.16 10:46:48)
Bilmem ne Tıp Merkezi, Bilmem ne Sağlık Merkezi gibi poliklinik ile hastane arasında kalmış özel kurumlarda 30-50 lira civarına sürücü sağlık raporu veriliyor genelde. Bu tip yerleri araştırın derim.

  • desdenova34  (23.06.16 11:34:16)
kendi soruma cvp vereyim kule dibi göz e gittim. dedim lens kullanıyorum zaten tek istdiğim şu raporun onaylanması. imza-onay a gidin numara versinler dedi. gittim kimliği verdim benim gibi bi sürü kişi vardı. hepimize numara verdi ordaki adam. normal randevu almısız gibi yani. oysa randevu en erken 2 hafta sonrasına veriyodu online baktıgımda. hemen numara sıram geldi goz olcumu yapıldı muayene yapıldı rapor onaylandı ve gittim emniyete verdim. 3 gun sonra da ehliyetim geldi.

  • benmari usulu  (03.07.16 19:47:46)