türkiye'nin elenmesine sevinen var mı

ben sevindim.
...... ...... biiiiiib biiiiiiiiib biiiiiiib fatih terim ve oyuncular (bazıları hariç) hani bir laf vardır ya el alemin sikiyle gerdeğe girilmez diye sanki başarılı olmuşlar gibi o yenerse bu yenerse şu ona zıplarsa o buna bindirirse diye gruptan çıkma hayali kuruyor. gelirken de böyleydi zaten olmayacak ihtimaller oldu da zor geldik.
ne kadar iğrenç yaw.

fatih terim kaza geçirip geberse yemin ederim üzülmem.

sevinmedim. niye sevineyim lan. güç bela gitmişiz zaten. böyle eğlence kaç yılda bir denk geliyor biliyor musun? hayat o kadar uzun değil.

  • p133mmx  (23.06.16 00:55:07)
ben çok sevindim. emre mor'a üzüldüm bir tek. gerisini at çöpe

  • cekilmis gayfe  (23.06.16 00:56:10)
Elenmis mi? Sevinmedim ama uzulmedim de.

  • stavro  (23.06.16 00:56:31)
Sevinmedim ama üzülmedim de. Milli artistlerimiz hedefte ama onlar üzülmüyor ben niye üzüleyim.

  • nawar  (23.06.16 00:57:23)
sevinmedim ama uzulmem de 10 sn falan surdu.

  • partizan  (23.06.16 00:58:08)
sevindum

  • Lola90  (23.06.16 01:01:40)
ben sevindim. ileriki turlarda maazallah daha kötü sonuçlar alınabilirdi ve aldatıcı olurdu.
şimdi hırvatistan ve izlandalı bir eleme grubu var. adam akıllı savaşan bir takım olması lazım. yoksa dünya kupası için play off bile hayal.
bu arada fatih terim eskiden nefret ettiğim bir adamdı. konya'daki izlanda maçından sonraki demeçleriyle nefretim gitmişti.
bu arada doğmamış torununa küfredenler de orospu evladıdır bence.
  • zvonimir  (23.06.16 01:03:21)
biz bitti demeden bitmez geyiği bitmesine sevindim
hak etmedik zaten en başta bu kötü futbolla.
artık önümüzdeki turnuvaları düşünsünler.
  • basond  (23.06.16 01:03:51)
futbolu sevmiyorum, futbol kitleleri yönlendirmek, oyalamak icin cok güzel bir arac. ben elendigimize gectigimize degil, su futbol olayi bir rafa kalksin baska mevzulari konusalim diye seviniyorum.

  • Silesius  (23.06.16 01:09:48)
sevindim, emmoğluma üzüldüm +1. galler'i tutuyorum.

  • g7mor  (23.06.16 01:38:45)
sevinmedim ama çok da üzülmedim.

bu ülkede sistem yok, plan yok, program yok, liyakat yok. elendik diye her şey adamakıllı planlanıp gerçek bi başlangıç falan olmaz, e madem gerçekten, köklü bi vizyon değişimi olmayacak, o zaman gidebildiğimiz kadar gidelim.

zaten 10 yılda bir katılıyoruz, allah bilir bi daha ne zaman,

dünya kupası elemelerini gecebileceğimizi pek düşünmüyorum mesela, elemeden geçmek daha zor çünkü. 3. olup hop finallere gitmek yok. allah bilir bi daha kaç yaşımda izleyecem. o yüzden öyle veya böyle 1 maç bile olsa fazladan izlemek isterdim türkiye'yi.
  • wilhelmwasmuss  (23.06.16 01:39:22 ~ 01:40:06)
Sevindim, hem futbolcuların hem teknik heyetin tutumları da bunda etkili oldu.

Bir ülke futbolda bile dışa bağımlı olabilir mi?

Olurmuş, sonucu da hüsran olurmuş.
  • premium hayat yan gel yat  (23.06.16 02:54:41)
Iyi olmuş.

  • sutlu nescafe  (23.06.16 02:55:03)
adamlarin bunun icin 500 bin euro prom aldigi goz onunde bulundurulursa pek de uzulmek gelmiyo insanin icinden.

  • baldur2  (23.06.16 06:00:43)
malum ırk sevinmiştir.

  • prince legolas  (23.06.16 06:13:03)
Sevindim

Kocam dun 2 maci birden izliyordu. O da portekiz'in gecmesini istemiyordu. Once portekiz'in kesin gececegi belli oldu, sonra belcika gol atti hemen alabinde irlanda atti. Turnuvanin geri kalaninda irlanda'yi desteklemeye karar verdim

Oyuncularin ve diger personelin bize cok buyuk bir lutufmuacasina oynamalarina, pms'te gibi trip atmalarina kizginim. Olan emre mor'a oldu, yazik
  • la noix  (23.06.16 09:04:47)
milli takım değil parazit sürüsü adeta, tabii ki sevindim. bunlar tur atlasa kapı kapı gezip hepimizi s.kerlerdi gördünüz mü nasıl geçirdik diye böyle bir ego ve ajitasyon uzmanlığı var heriflerin hepsinde.

  • bay b  (23.06.16 09:30:01)
Haberi gece uyku arasinda okudum. Sevinmedim ama icimi bir huzur kapladi. Belese konacaktik berbat bir oyunla ve yine her yerde dalga konusu olacaktik.

  • letheavendangered  (23.06.16 09:30:04)
On senede bir katılıyoruz zaten. Eğlencesi kaçtı diye üzüldüm

  • buhebu  (23.06.16 12:01:58)
üzülecek değildim heralde. sevindim tabi. takımın başında mafya babası gibi teknik direktör var, en ufak şeyde kahraman ilan ediliyor. takımın kaptanı milleti tehdit ediyor. ne üzüleceğim lan manyak mıyım ben. beter olsunlar.

  • nothing in my way  (23.06.16 12:09:29)
sevindim.

futbolun baska sporlardan, gundemden vs. bu kadar rol calmasina uyuz oluyorum.
  • jimicik  (23.06.16 12:10:59)