yurtdışı seyahat için hangi büyüklükte çanta alayım?

pazartesi gidiyorum daha çanta yok ortada. hostellerde kalacağım 2 haftalık bir avrupa seyahatim var. kaç litrelik çanta yeterli olur?

40 yeter mi? ya da 50?

47,33 ideal.

  • celeron 300a  (22.06.16 22:33:37)
böyle abuk subuk sorular soruyosun sonra rencide olunca da ağlıyorsun asdfasdf
senin eşyaların hangisine sığarsa onu al tamam mı aslan parçası. biz ne bilelim senin eşyalarının hangisine sığacağını?
yazmayım yazmayım dedim de yok böyle olmuyor.
  • cekilmis gayfe  (22.06.16 22:44:14)
50 nedir yahu insan taşıyacak onu (:
32.

  • neyleyim  (22.06.16 23:27:00)
Decatglon'dan adam akıllı sırt sistemi olan 40 lite bir sırt çantası ve yanına birde 20 litrelik çanta en güzeli. Büyük çanta otelde küçük çanta sırtta. Havaalanı, otel ulaşımı hepsi büyük çantada en kullanışlı sistem budur.

  • yasasin yemek yemek  (22.06.16 23:37:57)
gittigin yer yagmurlu ise, mont/ yamurluk, +5 yapar. ben 90la gezen adamim, zaten 40 günlük cantam. 5 sweatshirt attim mi yarisi doluyor zaten hacimce.

siz 40la nasil geziyorsunuz beyler?
  • wiillii  (23.06.16 00:56:28)