[]

hangi durumda türkiye bir üst tura çıkıyor?

beyler harward'dayım. yanımda matematik profesörü var. türkiye'nin hangi durumlarda bir üst tura çıkacağını soruyor. bir cevaplasınız süper olur.
 
bugün italya ve belçika yenerse çıkıyoruz.

daha 4 tane daha olasılık var ama matematiğim yetmedi
  • giggs  (22.06.16 19:25:12 ~ 19:25:25) 
E grubunda İtalya irlandaya, belçika isveçe yenilmezse grubu geçiyoruz.


  • ofkeyle kalkanin yerine oturan yazar  (22.06.16 19:25:48) 
italya ve belçika diyorsunuz. ikisinin de yenmesi mi lazım? biri yenilse olmuyor mu veya berabere falan?


  • mr.goodcat  (22.06.16 19:26:22) 
İtalya ve belçikanın yenilmemesi yeterli aynı anda, beraberlik de olur.

Ayrıcaşuan oynanan maçta macaristan portekizi yenerse, hiçbir maça bakmadan çıkıyoruz
  • ofkeyle kalkanin yerine oturan yazar  (22.06.16 19:40:04) 
Almanya dun 4 farkli galip gelseydi bugun gallerle oynuyorduk


  • EasyTiger  (22.06.16 19:50:46) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.